Kosmetika s hadím jedem, účinný boj proti stárnutí | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Kosmetika s hadím jedem, účinný boj proti stárnutí

16. 3. 2023

Stárnutí je sice nevyhnutelné, ale to neznamená, že se nemůžeme snažit udržet naši pokožku co nejzdravější a nejsvěžejší. Právě proto česká značka Green idea nabízí anti-age řadu s hadím jedem, po kterém bude pokožka obličeje a dekoltu dokonale vyživená.

Záznamy o hledání věčného mládí existují již tisíce let

Kleopatra se údajně koupala v oslím mléce, které prý pomáhalo proti stárnutí. V dnešní době je více než jasné, že stárnutí s grácií se nespoléhá jen na jeden tajný lektvar – ale spíše hned na několik výrobků. Vyžaduje to opravdovou hojnost kosmetických produktů, které pomáhají obnovit, chránit a regenerovat kožní buňky, aby vaše pleť vypadala mladě, hladce a pevně.

Produkty v péči o pleť proti stárnutí jsou formulovány tak, aby pomohly snížit viditelné známky stárnutí pleti, jako jsou vrásky, jemné linky, ztráta elasticity kůže či tmavé skvrny. A právě krémy s hadím jedem, přezdívané „botox bez jehel“, mají nepopiratelné přednosti proti vráskám. Navíc jsou alternativou pro ty, které invazivním zákrokům neholdují, ale i tak se o sebe chtějí starat. Na rozdíl od tradičních botoxových procedur, hadí jed eliminuje vrásky a zároveň umožňuje lidem kolem vás vidět radost a další emoce ve vaší tváři a výrazech. Hadí jed je tak rychlý, bezpečný a bezbolestný.

Jak syntetický hadí jed vzniká?

Účinná a vědecky osvědčená látka syntetický hadí jed neboli syn-ake vzniká na základě nejnovějších poznatků z oblasti fytofarmacie, dermatologie a kosmetické péče. Zde si získal nepostradatelné postavení, především díky vysokému liftingovému účinku. Z původního složení laboranti vynechají aminokyseliny, minerály a enzymy a ponechají pouze část, která redukuje svalové kontrakce, uvolňuje svalové napětí a vykazuje analgetické účinky.

Přestože hadí jed svým názvem dokáže vyděsit mnoho lidí. Tento „botox bez jehel“ se pyšní revolučními vlastnostmi proti vráskám. Vyzkoušejte produkty s hadím jedem od Green idea:

Hyaluronové sérum s hadím jedem

Intenzivní pleťové sérum nabízí účinnou a efektivní pomoc v péči o zralou pokožku obličeje a dekoltu s vysokým liftingovým účinkem. Výsledkem je regenerovaná, pružná a svěží pleť.

Bioaktivní krém s hadím jedem

Luxusní krém vyvinutý na základě nejnovějších poznatků z oblasti fytofarmacie, dermatologie a kosmetické péče nabízí účinnou a efektivní pomoc v péči o zralou pokožku obličeje a dekoltu. Vyživuje, zpevňuje a podporuje regenerační a hojivé procesy pleti.

koupíte na www.greenidea.cz


publikováno: 16. 3. 2023, v rubrice Kosmetika
Štítky: krása, péče o pleť, přírodní kosmetika

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+