Marionnaud Skin Care nabízí kompletní péči o pleť | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Marionnaud Skin Care nabízí kompletní péči o pleť

19. 2. 2015

Každodenní péče o pleť je nezbytnou součástí hygieny každé ženy. Ale přiznejme si, která z nás si občas nepohrávala s myšlenkou, že odlíčení „odloží“ na ráno? S proměnou rutiny na zkrášlující rituál může pomoci kvalitní kosmetika, jejíž jemné esence nás budou ošetřovat i hýčkat zároveň. Přesně takové přípravky nabízí také řada kosmetiky Marionnaud Skin Care, která prošla kompletní proměnou složení i obalů. Ve svých pěti řadách nabízí Marionnaud Skin Care kompletní péči o pleť od odlíčení, přes ošetřující séra, krémy pro všechny typy pleti až po balzámy na rty.

Pravidelná péče je nezbytná

Výběr správné péče o pleť a její pravidelná a důsledná aplikace je spolu se správnou životosprávou cesta ke krásné pokožce. Ve vlastní značce sítě Marionnaud – Marionnaud Skin Care se snoubí letité zkušenosti kosmetických poradců s čistotou ingrediencí přípravků, které nejsou zatíženy alergeny, ani chemickými parabeny či dalšími ropnými látkami.

Produktové řady

  • CLEAN & RITUALS – odličovače, tonika
  • HYDRA & SUBLIM – přípravky pro hloubkovou hydrataci pleti
  • VITAL & PROTECT – protivrásková péče, zjemňující, ochranná, pro ženy 30 +
  • LIFT & SUPREM – protivrásková péče pro ženy ve věku 40 – 55 let, které potřebují speciální ošetření pleti a dekoltu
  • THE IMPULSE – doplňující přípravky pro každodenní pohodlí a krásu

LIIFT & SUPREM – protivrásková péče

Čtyři produkty proti vráskám jsou určeny především ženám ve věku 40 – 55 let, které již potřebují ošetření speciálními přípravky.

LIIFTIING SERUM pro hloubkovou obnovu buněk obsahuje ovesné deriváty cukru pro liftingový efekt, mořské výtažky pro vyhlazení pokožky a drobné perleťové částečky pro speciální odlesky pleti. Výsledkem je vypnutá pleť, které nechybí elasticita, okamžitě vyhlazené vrásky. Pleť je pevnější, působí svěže, zdravě a je zregenerovaná. Ideální v kombinaci s denním krémem této řady.

FIIRMIING DAY CREAM se postará o zpevnění pokožky a vyhlazení již existujících vrásek. Po aplikaci dochází k regeneraci buněk, díky lipopeptidům krém stimuluje a vyhlazuje pokožku. Výsledkem je zdravě vypadají pokožka obličeje i krku, zregenerovaná, jasná, zpevněná s vyhlazenými vráskami.

REGENERATIING NIIGHT BALM Regenerační noční krém balzámové konzistence pro zralou pleť je něco jako elixír mládí. Obsahuje speciální formuli na povzbuzení buněčné regenerace a díky stopovým prvkům hořčíku, zinku a mědi podporuje funkci buněk. Výsledkem je zvýšená elasticita pleti, hloubkové vyživení. Po probuzení je pleť krásně zregenerovaná, působí svěže a zdravě.

EYE LIIFTIING TREATMENT Oční sérum se stará o citlivou jemnou pokožku očního okolí, která je jako první ohrožena vráskami. Obsahuje aktivní komplex pro povzbuzení buněčné regenerace, díky extraktům z hedvábí je pleť vypnutá. Po aplikaci je pokožka pružná, mizí stopy únavy a otoků. Oči díky vypnutí pokožky kolem působí svěžeji, jasněji. Speciální aplikátor krému má rovněž osvěžující a chladivý efekt.

www.Marionnaud.cz


publikováno: 19. 2. 2015, v rubrice Kosmetika
Štítky: anti-aging, krása, péče o pleť

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+