Masky z netkané textilie pro omlazení pleti | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Masky z netkané textilie pro omlazení pleti

16. 1. 2023

Vyzkoušejte nové masky špičkové české kosmetiky Essenté. Ta využívá nejnovější vědecké poznatky z oblasti kosmetologie a dermatologie a splňuje mezinárodní kritéria pro kosmeceutika, což je všeobecně uznávané označení pro nejvyšší kategorii kosmetických produktů.

Essenté Intenzivní kolagenová maska

Napuštěná maska z netkané textilie zajistí pleti intenzivní výživu a hydrataci. Díky vysokému obsahu kolagenu, který zpevňuje pokožku a zlepšuje její elasticitu, bude pleť po použití masky hladká, vypnutá a hydratovaná. Kolagen také doplňuje bílkovinné zásoby důležité pro stav tkání a obnovuje buněčnou strukturu. Pleť se tak stává hladší, pevnější a sametovou na dotek. Obsažený vitamín E vás jako jeden z významných antioxidantů ochrání před škodlivými volnými radikály. Účinek je viditelný již po prvním použití – pleť je intenzivně hydratovaná a zpevněná.

Aktivní látky: kolagen, vitamín E

Essenté Omlazující maska

Napuštěná maska z netkané textilie je revoluční anti-ageingový produkt s extraktem z jablečných kmenových buněk, získávaným ze vzácné švýcarské odrůdy jablek. Tyto kmenové buňky jsou bohaté na epigenetické faktory a metabolity, které se dostávají do hlubších vrstev pleti, chrání vlastní kmenové buňky kůže, efektivně oddalují jejich stárnutí, a přinášejí tak revoluční anti-ageing efekt pro skutečné omlazení. V kombinaci s kyselinou hyaluronovou, jež intenzivně váže vodu, se rychle zlepšuje pružnost pleti, která se stává pevnou a hladkou ihned po prvním použití.

Aktivní látky: extrakt z jablečných kmenových buněk, kyselina hyaluronová

Tip: Pro intenzivnější pocit osvěžení a relaxace lze masky před vyjmutím z obalu ochladit v lednici, nebo naopak ohřát 2–3 minuty ve vodní lázni (50–60 °C).

  • přehled a detailní popis najdete na www.essente.cz. Spoustu praktických rad, jak se o svou pleť starat a udělat ji krásnější, najdete na portálu www.Inspirace.essente.cz, kde se o své zkušenosti dělí odborníci na krásnou pleť.

publikováno: 16. 1. 2023, v rubrice Kosmetika
Štítky: krása, péče o pleť

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+