Na Green Beauty Market si vyzkoušíte řadu značek přírodní kosmetiky | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Na Green Beauty Market si vyzkoušíte řadu značek přírodní kosmetiky

7. 10. 2022

V polovině října se dveře koupelnového showroomu společnosti Laufen CZ otevřou přírodním kosmetickým výrobkům z celého světa. 15. a 16. října bude možné v rámci akce Green Beauty Market vyzkoušet kosmetiku, nechat se nalíčit profesionály nebo využít možnosti poradenství. „Návrat akce po tříleté pauze nás velmi těší. Jsme rádi, že showroom LAUFEN space Prague byl zvolen jako ideální místo pro setkání milovníků přírodní kosmetiky. Věříme, že si návštěvníci užijí akci i její jedinečné prostory,“ říká Iva Šedivá, vedoucí marketingové komunikace společnosti Laufen. Vstup na akci je ZDARMA.

Přírodní krása

Zájemci budou mít příležitost otestovat a zakoupit kosmetické produkty, které jsou běžně k dostání pouze online. Zastoupeny budou desítky přírodních českých i zahraničních značek. Na místě bude možné využít také odborného poradenství v péči o pleť a při líčení nebo se dozvědět podrobnosti o produktech přímo od distributorů. Součástí akce budou taktéž virtuální přednášky o přírodním líčení.

„Kosmetika je neodmyslitelnou součástí každé koupelny, ale i denních rituálů. Je skvělé, že se akce uspořádá v tematicky laděném prostoru. Prostředí s nejmodernějším koupelnovým vybavením současnosti bude jistě příjemným zpestřením akce,“ doplňuje Iva Šedivá.

Green Beauty Market je jedinečnou akcí nejenom na lokální, ale také celosvětové úrovni. „Ač všichni kosmetiku v koupelně uchováváme, málokoho by napadlo ji zde také skutečně prodávat. LAUFEN space Prague je nejkrásnější koupelnový showrom v ČR. Zvolili jsme ho však nejenom kvůli vizuální stránce, vyhovuje nám také dispozičně. Návštěvníci budou mít dostatek prostoru si jednotlivé produkty prohlédnout, otestovat a porovnat z hlediska kvality a ceny,“ doplňuje organizátorka akce Andrea Mouaddab Vémolová.

místo konání: I. P. Pavlova 5, Praha 2

  • 15. 10. 2022 – PRAHA – LAUFEN space Prague 9:00 – 19:00
  • 16. 10. 2022 – PRAHA – LAUFEN space Prague 9:00 – 17:00

Více informací najdete na: https://greenbeautymarket.cz/


publikováno: 7. 10. 2022, v rubrice Kosmetika
Štítky: bio, krása, péče o pleť

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+