Na otevření kliniky Slovanský Dům Clinic dorazilo plno celebrit | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Na otevření kliniky Slovanský Dům Clinic dorazilo plno celebrit

23. 5. 2014

Každý, kdo chodí do společnosti, ať už umělec, sportovec nebo podnikatel, musí mít zdravé a krásné zuby, elegantní make-up a musí vypadat celkově skvěle. My ostatní sice nemusíme, ale vypadat skvěle prostě chceme! O vše dohromady se umí v nově otevřené klinice postarat. Majitelé si na otevření kliniky pozvali své kamarády a známe – někteří jsou již klienty, někteří přišli okukovat a jiní byli vysláni svými partnery či přáteli, aby nenápadně zjistili, co vše je pro ně připravené a jakých služeb mohou pro své zušlechtění využít. Vše, co je potřeba pro dokonalý vzhled, je na jednom místě a vy jen přijdete, absolvujte kolečko a odejdete jako vyměnění.

Kdo na otevření kliniky přišel?

Bára Basiková, Renata Drössler, Lenka Filipová, Kateřina Herčíková, Jiří Korn, Aneta Krejčíková, Olga Menzelová, Nikol Moravcová, Kateřina Neumannová, Gábina Partyšová, Beata Rajská, Jan Rosák, Yvetta Simonová, Bára Štěpánová, Patricie Solaříková, Michaela Štoudková, Karel Štědrý se synem a Filip Vaněk a také vynálezce trapnomagie Richard Nedvěd, které všechny přítomné mistrně pobavil neuvěřitelně humornými kousky.

Když chcete mít skvostný chrup

Nejprve někteří prošli rukama zdejších stomatologů, kteří se přítomným VIP podívali na zoubek. Jiří Korn, který je známý svou profesionalitou, pečlivostí a vkusem, se podělil o své zážitky: „Jsem na sebe velice náročný a očekávám od svých lékařů naprosto profesionální péči. Chodím sem velice rád, co více mám dodat?“ Souhlasně přikyvovaly Kateřina Neumannová a Lenka Filipová, které rovněž svěřují své zuby do jejich péče. Musíte uznat, že jejich chrup vypadá skvostně! U pana doktora Hradského jsem poprvé v roce 1978, on opak emigroval a moje další návštěva se konala až v roce 2005. „Do té doby jsem mu byl zubařsky věrný a můj chrup si na něj počkal“ dodal Jiří Korn.

„Ze zubaře jsem vždycky měla hrůzu, a proto jsem chtěla vytvořit prostor, kde se lidé budou cítit dobře a dostanou perfektní servis,“ sdělila spolumajitelka luxusní stomatologické kliniky Markéta Hrubá – Řežábková a dodala: „to se nám, myslím, se společníkem Ivem Hradským podařilo.“

Přirozená krása

Poté se celá skupinka přesunula do další části, kde ukázala svůj um v oblasti permanentního make-upu Eva Štědrá. „Jsme s Věrou Terzijskou dlouholeté kamarádky. Už dlouho jsme si obě přály změnu, takže když přišla nabídka tohoto prostoru, okamžitě jsme ji využily. Nyní si klienty předáváme přes chodbu a vídáme se každý den,“ libovala si v novém pracovním složení Eva Štědrá, které přišel v den zahájení pomáhat manžel Karel, který se podílel na vytvoření pohodové atmosféry i tím, že k večeru zazpíval. Nadšení své kamarádky sdílela i Věra Terzijská: „Vždy jsem si přála mít ordinaci v centru města. Jen se tu rozhlédněte, jak to tu máme krásné. Doufám, že i naše zákaznice budou tak nadšené.

Kateřina Herčíková se nevydržela jen dívat a se svolením své kamarádky Evy Štědré se oblékla jako zdravotní sestřička a vyzkoušela si, jaké to je pomáhat v tomto oboru. „Ráda asistuji profesionálům, což Eva Štědrá, troufám si říct, ve svém oboru skutečně je. Je jedinečná a její prioritou ve výsledku je absolutní přirozenost,“ chválila práci Evy Kateřina Herčíková a dál jí koukala pod ruce, které právě pracovaly na permanentním make-upu Patricie Solaříkové. Využít těchto služeb, nebo se jen podívat, přišla i Aneta Krejčíková.

Permanentní make-up vypadá báječně a šetří čas

Na křeslo se pohodlně usadila i Olga Menzelová, která si při té příležitosti nechala profesionálně upravit obočí. „O permanentním make-upu jsem slyšela teprve nedávno od kamarádky a musím říct, že je to úžasná věc, která mnoha ženám usnadní život. Já osobně jsem fascinovaná! Vypadá to báječně a já ušetřím čas s ranním líčením,“ řekla a s nadšením se dál pozorovala v zrcadle a obdivovala své nové dokonalé obočí.

Chce vypadat stále mladě?

Svá estetická kouzla předvedla všem hostům také MUDr. Věra Terzijská. Zajímavý a dalo by se říci, že i hluboký poznatek, vyslovila Beata Rajská, která má jako módní návrhářka vysoké estetické cítění: „Krása a vizáž často souvisí s designem a celkovou image. Jako módní návrhářka i žena vím, co dokáže udělat špatný zásah do obličeje. Věrka Terzijská je lékař a sochař který ví, jak na ten obličej sáhnout.“ Filip Vaněk, který k MUDr. Terzijské chodí pravidelně, se dobrovolně se uvolil dělat v den otevření kliniky figuranta.

Ověřit si profesionalitu Věry přišla také Bára Basiková: „Komu je víc než 25 let, musí se sebou něco začít dělat, pokud chce vypadat stále mladě. To je prostě fakt a s tím nic neudělá nikdo jiný, než profesionálové v daném oboru. A já je tu dnes potkala. Heuréka!,“ nadšeně zvolala zpěvačka, která se tímto sama řídí, což dokazuje její stále skvělá a svěží vizáž.

Jakmile se všichni sešli po zákrocích a ukázkách ve společné místnosti, měli co dělat, aby se navzájem poznali, jak náhle vypadali skvěle. Někteří si dokonce byli tak nejistí, že si začali vykat.

Foto: Slovanský dům Clinic


publikováno: 23. 5. 2014, v rubrice Kosmetika
Štítky: akce, estetická chirurgie, estetické kúry, estetické zákroky, krása, VIP

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+