Naličte se s Dermacol jako hvězda Uma Thurman z Pulp Fiction | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Naličte se s Dermacol jako hvězda Uma Thurman z Pulp Fiction

17. 2. 2022

Mezi nejikoničtější ženské hollywoodské postavy rozhodně patří Mia z filmu Pulp Fiction, kterou si zahrála herečka Uma Thurman. Jednoduchý, ale přitom nezapomenutelný look inspiroval i vizážistku Dermacol Silvii Siegr. Podle legendární filmové manželky mafiánského bosse nalíčila českou herečku a influencerku Barboru Mottlovou, která si tuto chvilkovou roli naplno užila. Pokud tedy hledáte inspiraci na masopustní párty anebo jen máte chuť na jednoduchý, ale výrazný look, v následujícím návodu se dozvíte, jak ho zvládnout krok za krokem.

Na video z líčení se můžete podívat ZDE

Neodmyslitelnou zbraň v rukou Mii nahradila vizážistka jiným silným kalibrem – vysoce krycím make-upem Cover, na který odkoupila licenci od značky Dermacol i hollywoodská filmová studia. Jeho vysoké krytí zamaskuje i tetování, výrazná znaménka či pigmentové skvrny, a to ho předurčuje pro speciální příležitosti i běžný den. Nejlépe funguje v kombinaci s podkladovou bází, která vyhladí povrch pleti, aby k ní krycí krém dokonale přilnul.

Podkladová báze Satin, Dermacol – 389 Kč/30 ml

Vysoce krycí make-up Cover, Dermacol – 299 Kč/30 g

Vzhledem k tomu, že make-up zamaskuje všechny nedostatky, oční okolí stačí rozjasnit pomocí zdokonalujícího korektoru Perfect me. Obsahuje látku Biophytex, která redukuje tmavé kruhy pod očima, takže se perfektně hodí i ke každodennímu líčení. Odstín volte podle make-upu, měl by být minimálně o stupeň světlejší. Korektor můžete aplikovat také na hranu nosu, střed čela a pod bradu.

Zdokonalující a rozjasňující korektor Perfect me, Dermacol – 149 Kč/3 odstíny

Úprava obočí dokáže změnit celkový výraz tváře. Přesně definované a dokonale vytvarované linie dodají líčení precizní eleganci. Postačí kvalitní tužka na obočí s měkkou tuhou, se kterou se lehce pracuje. Hrot ve tvaru trojúhelníku je speciálně navržen tak, aby při aplikaci imitoval chloupky obočí.

Tužka na obočí Eyebrow Perfector, Dermacol – 179 Kč/ 3 odstíny

Pro výrazné líčení nepotřebujete dramaticky působící oční stíny. Vizážistka použila na celé oční víčko světlý stín tělové barvy a vnější koutek oka zvýraznila hnědým stínem. Vhodné jsou vysoce pigmentované oční stíny s krémovou konzistencí, která se po nanesení změní na pudrovou. Pokud chcete dosáhnout vyšší intenzity barvy, použijte je namokro.

3D monooční stíny, Dermacol – 149 Kč/6 odstínů

Umíte si představit hollywoodskou hvězdu bez dokonalých očních linek? My ne, a tak vizážistka použila fixku na oči s tenkým hrotem, který umožňuje precizní a jednoduchou aplikaci. Barva nemusí být nutně černá, zejména když jste blondýnka. Pokud zvolíte tmavě hnědou, oko se opticky nezmenší a bude stále výrazné.

Fixka na oči Precise Brown, Dermacol – 129 Kč

Pokud chcete mít dlouhé a výrazné řasy, nepotřebujete umělé, stačí vám kvalitní řasenka, která je prodlouží na maximum. Vizážistka zvolila maskaru obohacenou o růstové sérum, jež při pravidelném používání prodlouží řasy permanentně.

Prodlužující řasenka a sérum Lash booster, Dermacol – 299 Kč

Aby byla pleť plastičtější, jemně ji vykonturujte pomocí bronzeru. Líčka zvýrazněte tvářenkou a na závěr pleť rozjasněte pomocí rozjasňovače. Multifunkční paletka je velmi praktická, obsahuje všechny potřebné pudry pro konturování tváře. Navíc zaujme svým luxusním balením.

Multifunkční paletka rozjasňovačů, Dermacol – 499 Kč

Nejvýraznějším detailem celého líčení jsou červené rty, na což jsou ideální rtěnky s bordovými pigmenty. Aby červeň vydržela tam, kde má, ideální je dlouhotrvající barva na rty. Kromě vysoce pigmentované barvy obsahuje i lesk pro hydrataci a lepší výdrž líčení.

Dlouhotrvající barva na rty 16H Lip Colour, odstín č. 3, Dermacol – 199 Kč

.

www.dermacol.cz


publikováno: 17. 2. 2022, v rubrice Kosmetika
Štítky: dekorativní kosmetika, krása

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+