Nechte zazářit vlasy díky japonským olejům | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Nechte zazářit vlasy díky japonským olejům

4. 8. 2023

Vlasy jsou jednoznačně odrazem našeho zdraví. Pokud nás něco trápí, může se to za nějakou dobu negativně odrazit na jejich kvalitě. Proto je potřeba o sebe celkově pečovat, abychom se cítili zdravě a krásně. S péčí o vlasy vám pomohou nové produkty Syoss Oleo Intense, které vám díky unikátní směsi čtyř japonských olejů zajistí luxusní lesk a hebkost. Výsledkem pak budou krásně vypadající zdravé vlasy.

Přirozený vzhled vlasů jako opakující se trend

Dnešní doba přináší velké množství informací a rad o tom, jak o svoje vlasy pečovat a jakou vlasovou kosmetiku si zvolit. Ne jinak je tomu s trendy ve vlasové úpravě. „Lidé trendy samozřejmě sledují, ale řekla bych, že méně než dříve, protože se často mění a stále vrací. Je ale důležité vidět a vědět, co se ke každému člověku hodí, podle jeho vlasů i tvaru obličeje,“ říká kadeřnice Daniela Culková z kadeřnického salonu Krob’s. Pokud jste jednou z těch, která nerada se svými vlasy experimentuje a trendy příliš nesleduje, pak určitě nešlápnete vedle, pokud vsadíte na přirozený a ležérní vzhled vašich vlasů, což je mimochodem také jeden z opakujících se trendů, které nikdy neomrzí. O co by se ale každá z nás měla zajímat, je kvalitní a správná péče o vlasy.

Abyste docílila krásných, přirozených, ale hlavně zdravě vypadajících vlasů, je potřeba sáhnout po správné kosmetice, která vlasy oživí a nebude je zbytečně zatěžovat. Vyzkoušejte proto novou řadu vlasových kosmetických produktů Syoss Oleo Intense. Profesionální receptura se směsí čtyř japonských olejů se během mytí dokonale rozprostře po vlasech a tím je po celé délce vyživí a dodá jim luxusní lesk, aniž by je zbytečně zatěžovala.

Péče pro krátké i dlouhé vlasy

Trendy se v poslední době netočí pouze okolo vlasové péče, ale týkají se také účesů, které se rozhodneme nosit. „Řekla bych, že u dam stále letí mikádo tzv. bob. Zájem o tento střih sleduji hlavně v jarním období. U pánů je pak stále v kurzu střih „na Beckhama“ nebo střihy s kratšími vlasy po stranách hlavy a delšími nahoře,“ doplňuje Culková.

Naši pozornost si zaslouží dlouhé i na krátko střižené vlasy. Nová produktová řada Syoss Oleo Intense přináší výživu pro všechny typy střihů a vlasů. Značka Syoss navíc přichází na trh se zcela novým produktem, a to s oplachovou péčí Oil-to-Cream, která je unikátní v tom, že se olej po smíchání s vodou změní na pečující krém. Bezsilikonová péče pak opatří výživu mastným i suchým vlasům. Nová receptura navíc zajistí, že po opláchnutí nezůstanou na hlavě nežádoucí zbytky a vlasy jsou tak krásně lesklé.

  • Nová produktová řada Syoss Oleo Intense kromě péče Oil-to-Cream obsahuje také šampon, balzám a intenzivní balzám.

publikováno: 4. 8. 2023, v rubrice Kosmetika
Štítky: krása, vlasy

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+