Nejnovější řada krémů Lirene Folacin Duo Expert pro krásnou pleť od čtyřicítky | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Nejnovější řada krémů Lirene Folacin Duo Expert pro krásnou pleť od čtyřicítky

14. 5. 2014

Nová řada krémů Lirene Folacin Duo Expert obsahuje inovativní komplex Folacin, který intenzivně stimuluje proces obnovy a účinně bojuje proti vráskám. Formule ProTelomer zase chrání telomery, aktivuje opravné funkce buněk a pomáhá déle zachovávat mladistvý vzhled pokožky. Vpravdě revoluční řešení působí přímo na buněčné úrovni a zajišťuje tak efektivní péči proti stárnutí pokožky u žen různých věkových kategorií i po šedesátce. Celá řada dostala i nový, luxusní design obalu.

Lirene Folacin Duo Expert 40+ je vyhlazující denní a noční oční krém proti vráskám, SPF 6

Péče o oční okolí je po čtyřicítce nezbytností. Oční krém chrání dvojnásobně DNA kožních buněk proti stárnutí díky obsahu obou jedinečných komplexů Folacyrian, 100% aktivní kyseliny listové spojené s vitaminem E a ProTelomeru. Kromě toho obsahuje bambucké máslo, jež vyživuje pokožku v okolí očí, a olej z broskvových jader, který ji vyhlazuje. Hodí se i pod make-up.

  • Při pravidelném používání jsou mimické vrásky méně viditelné, pokožka je pružnější a zmírní se tmavé kruhy pod očima.

Lirene Folacin Duo Expert 40+ Ultra je intenzivní denní a noční krém proti vráskám, SPF 6

Pleť ženy od 40 let vykazuje první výraznější známky stárnutí. Tento ultra intenzivní denní a noční krém díky obsahu komplexů Folacyrian, 100% aktivní kyselině listové spojené s vitaminem E a ProTelomeru poskytuje DNA kožních buněk dvojitou ochranu a intenzivnější péči proti vráskám. Dalšími ošetřujícími složkami jsou hydratující kyselina hyaluronová a vyživující bambucké máslo. Je vhodný pod make-up.

  • Při pravidelném používání jsou vrásky mělčí a pokožka získá hladký, pružný a mladistvý vzhled.

Lirene Folacin Duo Expert 50+ je denní a noční krém proti vráskám s efektem laserového liftingu, SPF 10

Alternativou laserového liftingu pro ženy ve věku od 50 let je tento vypínací denní a noční krém. Intenzivní účinek proti stárnutí zajišťuje dvojice unikátních komplexů FoliCum, 100% aktivní kyselina listová spojena s ionty mědi a ProTelomer s ochranou DNA kožních buněk. Kromě nich krém obsahuje ještě vitamin C, který stimuluje syntézu kolagenu v kůži a vyživující avokádový olej. Je vhodný pod make-up.

  • Při pravidelném používání se vrásky redukují, pokožka znovu získává pružnost, pevnost, zdravý tón a vypíná se.

Lirene Folacin Duo Expert 60+ je výživný denní a noční krém proti vráskám, SPF 10

Od 60 let jsou vrásky jasně patrné, pleti je třeba pravidelně dodávat velmi vyživující látky a využívat intenzivní pleťové prostředky. Právě to zajistí extra výživný denní a noční krém proti vráskám, obsahující dva jedinečné komplexy FoliVit B12, 100% aktivní kyselinu listovou spojenou s vitaminem B12 a ProTelomer. Kromě toho o pleť pečují ještě další složky: vitaminy E a B aktivující přirozené funkce pokožky a zjemňující proteiny ze sladkých mandlí. Je vhodný pod make-up.

  • Pravidelné používání zajistí intenzivní regeneraci, hloubkovou rekonstrukci kůže a redukci výrazných vrásek.

Kosmetika je dostupná v dm drogerii, nezávislých lékárnách a prodejnách a již brzy také v drogeriích Teta.

www.lirene.com/cz


publikováno: 14. 5. 2014, v rubrice Kosmetika
Štítky: anti-aging, drogerie, krása, péče o pleť

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+