Největší komplexní estetické centrum v Plzeňském kraji | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Největší komplexní estetické centrum v Plzeňském kraji

20. 6. 2014

Zkušenosti, profesionalita, moderní postupy, individuální řešení, lidský přístup… Tak by se ve zkratce dalo shrnout 14 let praxe v oboru estetické medicíny, během kterých se nestátní zdravotnické zařízení Medical Institut stává největším komplexním estetickým centrem v Plzeňském kraji. Otevřením nové moderní plastické chirurgie uzavírá Institut Krásy komplexnost služeb. „Jsme zde pro naše klienty již od roku 2002. Novou divizi plastické chirurgie jsme otevřeli, abychom vyhověli všem přáním a požadavkům našich klientů,“ říká Petra Nováková. „U nás na klinice je věk jenom číslo,“ doplňuje ředitelka Medical Institut.

Péče o tvář, tělo i celkové zdraví

Moderní nestátní zdravotnické zařízení Medical Institut je součástí Institutu Krásy a nabízí komplexní péči o tvář, tělo, ale i celkové zdraví, se zárukou vysoké úrovně služeb po stránce odborné i kvalitní péče. Zařízení používá moderní techniku a špičkové lasery testované podrobnými klinickými studiemi s potvrzenými a prověřenými výsledky. K dispozici je estetická dermatologie, plastická chirurgie, omlazení plazmou, či odstranění vrásek, špičkové laserové centrum, zeštíhlení a moderní tvarování postavy a redukce tuku, bělení zubů nebo třeba fyzioterapie, permanentní make-up, vypadávání vlasů, spánkový lifting, odstranění nadměrného pocení či zvětšení rtů.

Nejčastější zákroky

Provádět se budou především zákroky v lokální anestezii, týkající se obličeje jako např. operace horních a dolních víček, browlift (lifting čela a obočí) a laserová liposukce. Omlazení krevní plazmou vychází z nejnovějších poznatků světové vědy. Klientům je poskytován vysoce odborný a kvalitní servis, ke kterému patří dostatek informací, potřebná péče, individuální a diskrétní přístup i důsledná komunikace.

Primářem plastické chirurgie se stal MUDr. Jiří Kučera, specialista ze zkušenostmi v Paříži. Jeho specialitou je spánkový lifting, který u nás dělá jako jediný. K významným klientům, kterými se může pochlubit, patří i známá modelka a zpěvačka Carla Bruni. „Klienti si žádají drobné a šetrné úpravy vzhledu, které jim pomohou zvýšit sebevědomí,“ potvrzuje MUDr. Jiří Kučera.

Mezi nejžádanější zákroky patří spánkový lifting

Používá se při poklesu tkání v oblasti středního obličeje a spánkové oblasti. Jedná se o šetrnou moderní techniku a efektivní řešení, které dokáže nahradit i mnohé složité zákroky klasických faceliftů, a právě proto si ve světě velmi rychle získala oblibu. Tato jednoduchá metoda korektivní plastiky dokáže vypnout ty částí obličeje, které jsou nejvíce výrazné na proměny vlivem stáří. Výsledkem je pak mnohem mladší, veselejší a dynamičtější vzhled. Pooperační výsledek je mnohem trvalejší, protože se upravují podkožní struktury (fascie) a nejenom kůže. Velkou výhodou spánkového liftingu je to, že na rozdíl od všech běžných liftingů se jedná o zákrok minimálně invazivní, ambulantní a prováděný v lokální anestezii. Drobné jizvičky, které vzniknou při moderním spánkovém liftingu, jsou snadno schovány v oblasti vlasové části. Jediné co zůstává vidět, je skvělý, přirozeně vypadající výsledek. „Klienti si žádají drobné úpravy vzhledu, které jim pomohou zvýšit sebevědomí,“ říká MUDr. Jiří Kučera.

www.medicalin­stitut.cz


publikováno: 20. 6. 2014, v rubrice Kosmetika
Štítky: estetická chirurgie, estetické kúry, estetické zákroky, krása, péče o pleť

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+