Niacinamid pro problematickou pleť | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Niacinamid pro problematickou pleť

7. 8. 2023

Potřebujete rychle vyřešit problémy s pletí? Pak si pořiďte Supradose koncentrát Niacinamid. Právě tato látka bojuje na problematických místech s problémy, které trápí každou ženu. S dehydratací, hyperpigmentací, předchází vzniku akné… Už jej máte při ruce a používáte, kdykoli je zapotřebí?

Jedinečná novinka s vysokou koncentrací aktivní látky niacinamid, která je v sérech v menších molekulách, takže snáze proniká do epidermis a působí přesně tam, kde má, aby efektivně řešila akutní problémy pleti. Je zázračnou ingrediencí, která by ve vaší denní rutině chybět neměla.

Niacinamid si tělo umí vytvořit z niacinu, tedy vitamínu B3, s věkem se ale tato schopnost snižuje. A to má přímou souvislost s projevy stárnutí na pokožce. Niacinamid v epidermis slouží k obnově pokožky, působí protizánětlivě. Stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu, kyseliny hyaluronové, zklidňuje podrážděnou pokožku, potlačuje začervenání kůže. Díky antibakteriálním účinkům předchází vzniku akné. Niacinamid podporuje tvorbu a funkci ceramidů, které posilují kožní bariéru a mají za úkol udržet vodu v pleti – aby byla hydratovaná a svěží. Jakmile má ceramidů pokožka nedostatek, strádá a tvoří se na ní vrásky. Kromě toho je niacinamid přírodním antioxidantem, bojuje s volnými radikály.

Díky pravidelnému přísunu niacinamidu do epidermis je pleť dokonalá

Mizí hyperpigmentace v postižených lokalitách, pleť není zarudlá, netvoří se akné, celkový vzhled pleti je mladistvý a vyživený. Je komplexně odpovědný za plnost a objem jednotlivých partií obličeje – což je hlavní faktor mladistvého vzhledu. Udržuje kyselinu hyaluronovou a ceramidy na místě, kde mají být, a zabraňuje tak dehydrataci pleti, která vede k buněčnému stárnutí. Každá kapka tohoto séra dodá na problematická místa 1200 mg účinných látek, což zajišťuje ty nejlepší výsledky.

Supradose koncentrát Niacinamid

Po 28 dnech používání, ráno a večer, tento koncentrát výrazně vylepší stav problematické pleti. Koncentrát je ideální pro redukci tmavých skvrn a viditelných známek stárnutí. Přípravek je vhodný pro každého, kdo touží po vyživené, zářivé a mladistvé pleti bez projevů stárnutí a chronických zánětů.

Více na www.orlaneinstitut.cz, kde najdete i e-shop. Vybrané přípravky značky Orlane zakoupíte také na letišti v prodejnách Aelia Duty Free Shop či v síti prodejen Marionnaud a v online lékárně Dr.Max. Další partnery najdete na www.orlanecz.com.


publikováno: 7. 8. 2023, v rubrice Kosmetika
Štítky: krása, péče o pleť

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+