Nová parfémová řada tělové péče a svíček Salt & Stone v Greenwave | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Nová parfémová řada tělové péče a svíček Salt & Stone v Greenwave

4. 12. 2023

Značka kalifornské přírodní kosmetiky Salt & Stone, kterou v roce 2017 založil původní profesí profesionální snowboardista Nima Jalali, představuje novou řadu tělové péče Black Rose & Oud, kterou doplňuje vonná svíčka.

Každý produkt je pečlivě vybranou směsí organických ingrediencí bohatých na antioxidanty a živiny vč. mořských řas, spiruliny a chaluh vytvořenou pro ochranu, podporu a regeneraci pokožky.

Mezi bestsellery značky se ihned po uvedení zařadil extra silný přírodní deodorant Black Rose & Oud, který voní po černých růžích, vetiveru a oudovou esencí. Obsahuje pečující složky jako jsou mořské řasy, bambucké máslo a kyselina hyaluronová, které hydratují pokožku, zatímco probiotika pomáhají neutralizovat zápach až na 48 hodin.

Další produktovou novinkou je hydratační krém na ruce s parfemací Black Rose & Oud. Tento hloubkově hydratační krém obsahuje výtažky z mořských řas a sněžné houby a také skvalan a niacinamid, které společně zjemňují a obnovují pokožku suchých rukou po častém mytí. Tento hloubkově hydratační krém rychle dodává pokožce výživné složky, které ji vysušují.

Třetí novinkou je neodolatelně voňavý sprchový gel Black Rose & Oud s obsahem antioxidantů a přírodních hydratačních složek, který se stane designovým králem vašich koupelen. Mimo kyseliny hyaluronové a probiotik obsahuje také výtažky z mořských řas, spiruliny, borůvek a vitamin C. Zjemňuje a zklidňuje namáhanou pokožku a pomáhá s její obnovou.

Trojici tělových produktů doplňuje relaxační vonná svíčka Black Rose & Vetiver, jejíž silné, smyslné a zároveň osvěžující aroma voní po černých růžích a liliích . Doplňují ho jemné vlny vetiveru a hřebíčku, základ vůně tvoří santalové a cedrové dřevo.

  • Produkty značky Salt & Stone jsou k dostání v obchodě Greenwave nebo online na www.greenwave.cz.

publikováno: 4. 12. 2023, v rubrice Kosmetika
Štítky: krása, péče o pleť

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+