Nová pleťová řada Lirene Folacin Duo Expert s vylepšenou anti-age ochranou | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Nová pleťová řada Lirene Folacin Duo Expert s vylepšenou anti-age ochranou

25. 4. 2014

Vědci z výzkumné laboratoře Lirene inovovali populární produkty řady Lirene Folacin a obohatili kyselinu listovou o další komplex pro zvýšení anti-aging efektu. Na trh tak nyní přichází vylepšená řada Folacin Duo Expert. Vychází z nejnovějších poznatků o DNA a stárnutí buněk. Spojením obou účinných složek vznikla unikátní řada krémů s dvojitou anti-age ochranou určená ženám ve věku 40+, 50+ a 60+, které chtějí zbrzdit předčasné projevy stárnutí své pleti.

Produkty řady Lirene Folacin Duo Expert podle věku

40+ Dokonale vyhlazující denní a noční oční krém proti vráskám SPF 6

40+ Ultra intenzivní denní a noční krém proti vráskám SPF 6

50+ Laserově liftingující denní a noční krém proti vráskám SPF 10

60+ Extra výživný denní a noční krém proti vráskám SPF 10

Komplex ProTelomer

Telomery jsou fragmenty DNA, koncové části chromozomů, které chrání DNA před poškozením. Buňky včetně kožních se stále dělí stejně jako chromozomy, ovšem telomery se při každém dělení o trošku zkrátí. Telomery se tak stávají čím dál kratšími a výsledkem je stárnutí pokožky. Objev telomer a jejich fungování byl oceněn v roce 2009 Nobelovou cenou. Formule ProTelomer, vyvinutá vědci z laboratoře Lirene, chrání telomery (konce lineárních chromozomů DNA), aktivuje opravné funkce buněk a pomáhá déle zachovávat mladistvý vzhled pokožky.

Kyselina listová

Patří do skupiny vitaminů B a označuje se také jako B9. Kyselina listová je rozpustná ve vodě. Je přirozeně nestabilní, ztrácí svoji účinnost při vysoké teplotě a vlivem slunečního záření. Aby se její účinek stabilizoval, bylo třeba ji uzavřít do speciálních „kapslí“ (liposomy). Ty ji nejen stabilizují, ale také snadněji než samotná kyselina listová pronikají do kožních buněk. V této podobě se kyselina listová lépe vstřebává a stimuluje regeneraci pokožky s větší intenzitou. V produktech nové řady Lirene Folacin Duo Expert je obsažena 100% aktivní kyselina listová, stabilizovaná forma kyseliny listové. V této podobě může lépe proniknout do kožních buněk, intenzivně stimuluje proces obnovy a účinně bojuje proti vráskám.

Vitamin E

Řadí se k antioxidantům, tj. látky, jejichž molekuly omezují aktivitu kyslíkových radikálů. Buď sníží pravděpodobnost jejich vzniku, nebo je převedou do méně reaktivních či nereaktivních stavů. Tím zamezují předčasnému stárnutí. V produktech řady Folacin Duo Expert 40+ je 100% aktivní kyselina listová spojena s vitaminem E do komplexu FolacyrianE. Společně chrání sekvence DNA, čímž ovlivňují redukci počtu a hloubku vrásek a opravují buňky poškozené věkem.

Ionty mědi

Měď chrání cévy, okysličuje kožní buňky, ovlivňuje syntézu elastinu a kolagenu a působí proti volným radikálům. Tím vším aktivně bojuje proti výrazným známkám postupujícího věku. V produktech řady Folacin Duo Expert 50+ je 100% aktivní kyselina listová spojena s ionty mědi do komplexu FoliCum. Tím zlepšuje metabolismus tkáně, která tak lépe regeneruje.

Vitamin B12

Vitamin B12 zvaný též kobalamin je vitamin rozpustný ve vodě. Podílí se na syntéze DNA, zlepšuje řízení enzymů a hospodaření s buněčnou energií. V produktech řady Folacin Duo Expert 60+ je 100% aktivní kyselina listová spojena s vitaminem B12 do komplexu FoliVitB12. Díky tomu snižuje počet a hloubku vrásek a stimuluje regenerační procesy v pokožce.

www.lirene.com/cz


publikováno: 25. 4. 2014, v rubrice Kosmetika
Štítky: anti-aging, drogerie, krása, nákupy, péče o pleť

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+