Nové poradenské centrum estetické kosmetiky v Brně | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Nové poradenské centrum estetické kosmetiky v Brně

31. 5. 2017

Česká kosmetika na francouzských základech, společnost For Life & Madaga, otevřela v těchto dnech své 1. poradenské centrum estetické kosmetiky v Brně. To vzniklo přímo v sídle společnosti, na adrese Moravanská 85, Brno, kde nyní můžete využít bezplatné poradenství a diagnostiku pleti, stejně jako odpovídající péči a kosmetické procedury na podporu zdraví, krásy a vitality své pleti.

Rady od odborníků

Centrum vzniklo především z důvodu nutnosti edukace žen při kosmetické péči, tak, aby zamezilo zbytečným škodám a nehodám při nesprávné péči, kdy v současnosti ženy často užívají nadměrné množství nesourodých přípravků, které často ani nesedí jejich typu pleti.

V rámci centra se tak ženy dostanou do rukou odborníků, školených kosmetiček a lékařů s letitou praxí, kteří jim zajistí zdarma správnou diagnostiku pleti i radu v oblasti nejvhodnější péče. Nabídnou zároveň nespočet kosmetických procedur i relaxační zklidňující zážitek, který kosmetickou péči povyšuje prakticky na ceremoniál.

Pro dlouhodobou krásu a mládí pleti

For Life & Madaga tak dává kosmetické péči 21. století nový styl a dokazuje, že jen řádně diagnostikovaná a ošetřovaná pleť odpovídajícími kosmetickými přípravky si může udržet dlouhodobou krásu a mládí. To vše v exkluzivním wellness prostředí, ze kterého na vás na každém kroku dýchá klid, relax a pohoda, podpořeno těmi nejlepšími účinnými látkami jednotlivých přípravků a znalostmi dermatologů i speciálně školených kosmetiček, připravených předat vám a vaší pleti to nejlepší. Navštivte kosmetický pečující ráj na okraji moravské metropole, jen kousek od sjezdu z dálnice. Tým poradenského centra estetické kosmetiky For Life & Madaga se na vás těší.

Určení správného typu pleti

Neblahým trendem dnešní doby je často neodpovídající péče pro daný typ pleti a následné užívání přehnaného množství kosmetických přípravků rozličných značek s často na sebe nenavazujícími účinnými látkami. Následně dochází k situacím, kdy je pokožka již natolik zatížená, že i řada odborníků má problém její typ rozpoznat. Ať už je však příčina jakákoli, v poradenském centru For Life & Madaga nabízí řešení.

Jako první krok k trvalé kráse centrum zajistí správné určení typu pokožky, které docílí kombinací speciálně vyškoleného personálu a nejmodernější 3D diagnostiky pleti. Následně ženě, ale pochopitelně i muži, doporučí vhodné kosmetické přípravky pro každodenní i specifickou péči.

Vše bez jakéhokoli rizika, a to například formou vzorků přípravků, a v případě zakoupení kosmetických produktů, možnost vrácení peněz při sebemenší nespokojenosti.

Kosmetická péče pro relax i trvalou krásu

Další oblast, pro nově vzniklé centrum zásadní, je pravidelná kosmetická péče a kosmetické procedury, vše samozřejmě na míru jednotlivým zákazníkům, jejich pleti a aktuálním potřebám. Zde si mohou dopřát pravidelnou kosmetickou péči a ošetření, stejně jako nárazovou péči nebo ošetření před určitým významným dnem v jejich životě, jako je například svatba nebo promoce.

„Jako jeden z hlavních benefitů centra vnímáme opravdu maximální odbornost, kterou můžeme zákazníkům dopřát. Je to samozřejmě dáno tím, že jsme přímo výrobci pečující kosmetiky, která na trhu funguje 24 let. Máme za sebou letité zkušenosti podpořené znalostmi dermatologů i klinickými testy a skutečně víme, proč a jakou účinnou látku v přípravcích užíváme a kdy ji aplikovat konkrétnímu zákazníkovi,“ říká Ing. Roman Dvořák.

Speciální přípravky

Kosmetické procedury, v závislosti na jejich typu a rozsahu, trvají zhruba od 30 minut až do 2 hodin. Komplexní ošetření pleti jsou prováděny sofistikovaně vyškoleným personálem, který má v oboru letitou praxi, v němž nechybí například ani lékaři. Vše za pomoci přípravků společnosti For Life & Madaga, včetně řady pro citlivou a narušenou pokožku 2DERM, ale i nové řady pro luxusní péči My Secret, zahrnující přípravky s koloidní platinou, zlatem, kaviárem, peptidy nebo kyselinou hyaluronovou II. generace. A samozřejmě, z rukou odborníků si návštěvníci centra mohou dopřát na své pleti i péči kosmetických přípravků For Life & Madaga pro odborné použití, tedy takové, které přes e-shop běžně nezakoupí.

www.forlifekos­metika.cz

www.forlifema­daga.com


publikováno: 31. 5. 2017, v rubrice Kosmetika
Štítky: dekorativní kosmetika, estetické kúry, krása, péče o pleť, prevence

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+