Nové trendy v péči o vlasy | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Nové trendy v péči o vlasy

19. 5. 2023

Využijte naplno svůj spánek pro krásu a regenerujte své vlasy přes noc s novinkou Gliss Night Elixir. Tento produkt obsahuje inovativní systém HAPTIQ. Technologie regeneruje vlasy zvenku i zevnitř, kde spouští tvorbu nových mikro vazeb. Přináší tak jemnou, ale velmi účinnou péči o vlasy. Výsledkem jsou zacelené konečky a vyhlazená vlasová vlákna. Gliss Night Elixir zapracujte do suchých nebo i mokrých vlasů těsně před spaním. Nechte ho působit přes noc a ráno jednoduše vlasy pročešte.

Novinka Gliss Night Elixir přichází na trh ve třech variantách, přesně pro váš typ vlasů:

Nejintenzivnější zlatá varianta s extraktem z černých perel regeneruje i silně poškozené vlasy

Střední růžová varianta se zpevňujícím iontovým komplexem regeneruje poškozené vlasy a zaceluje konečky

Nejjemnější varianta s hyaluronovým komplexem pro normální až suché vlasy, které jsou po probuzení hebké, vyživené a lehce hydratované

Rýžová voda – nový trend v péči o vlasy, nyní v novince Schauma Moisture & Shine

Dopřejte svým vlasům hloubkovou hydrataci a lesk se šampony a kondicionéry Schauma Moisture & Shine. Produkty obsahují rýžovou vodu, starověké tajemství krásy s bílkovinami a vitaminy, která nyní získává znovu svou zaslouženou pozornost. Květinovou a jedinečnou vůni dodává produktům pivoňka. Užijte si veganské složení s až 98 % přírodních složek. Tělo láhve je vyrobeno z 98 % recyklovaného plastu, víčko z 25 % a celý obal je plně recyklovatelný.

  • V nové produktové řadě najdete šampon a kondicionér.

S novou produktovou řadou Syoss Oleo Intense vaše vlasy zazáří

Objevte sílu japonských olejů v nové produktové řadě Syoss Oleo Intense. Dodají vašim vlasům luxusní lesk a hebkost. Profesionální receptura se směsí čtyř japonských lehkých olejů se během okamžiku rozprostře po vlasech, tím je vyživí, avšak nezatíží. Výsledkem jsou krásné a zdravě vypadající vlasy. Zcela novým produktem je oplachová péče Syoss Oleo Intense Oil-to-Cream, která se dotykem vody změní z oleje na krém. Bezsilikonová receptura vyživuje matné a suché vlasy, dodá jim luxusní lesk a nezanechá na nich žádné zbytky. (Řada nabízí: šampon, balzám, intenzivní balzám, Oleo Intense Oil-to-Cream)


publikováno: 19. 5. 2023, v rubrice Kosmetika
Štítky: drogerie, krása, vlasy

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+