Nový niťový lifting šetrně zpevní kontury obličeje | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Nový niťový lifting šetrně zpevní kontury obličeje

19. 4. 2022

Krásky jako Eva Mendes, Gwyneth Paltrow nebo Bella Hadid sází na niťový lifting MINT Lift, protože jeho výsledky jsou srovnatelné s chirurgickým liftingem, ale přitom je mnohem šetrnější a jen minimálně invazivní.

Niťový lifting je rychlé a jen minimálně invazivní řešení

Niťový lifting vrátí obličeji pevnost a znovu definuje s věkem se ztrácející kontury. Oproti klasickému faceliftu je rychlejší i šetrnější, se srovnatelnými výsledky. Perfektně funguje k nadzvednutí obočí, zvýraznění tváří a lícních kostí i čelistí. Lze ho ale využít i na zpevnění kůže na krku.

Nitě totiž fungují tak, že zvednou či lehce přemístí měkké tkáně, což má za následek okamžitý liftingový efekt, který navíc vydrží až 12 měsíců.

V čem jsou lepší nitě MINT Lift?

„Ne každý chce podstupovat plastickou operaci, a zároveň ani oblíbené dermální výplně neumí vyřešit všechny požadavky. Pro pozvednutí pokožky a kontur tváře je proto niťový lifting ideální alternativou,“ vysvětluje doktorka Reisingerová, z pražské kliniky Mediestetik, která se na techniku niťového liftingu specializuje vice než deset let. Nyní jako první v Česku začala pracovat s nitěmi MINT Lift, které jsou oproti těm tradičním šetrnější.

MINT Lift je nechirurgické ošetření, díky kterému můžete bez ohledu na věk docílit zeštíhlení čelistních partií obličeje do tvaru V, které symbolizuje mládí, vitalitu, ženskost a eleganci.

Materiál, z něhož se nitě vyrábějí, si lze představit jako soubor ozubených koleček s drobnými hroty. „Nitě MINT Lift jsou vyrobeny z přírodního plně absorbovatelného a biologicky odbouratelného materiálu a využívají inovativní patentovanou technologii, díky níž jsou ozubená kolečka uspořádána ve 360stupňovém spirálovitém vzoru. Tyto jedinečné ostny se bezpečně ukotví ve struktuře měkké tkáně ve všech směrech, což přináší velmi účinný a přirozeně vypadající efekt,“ popisuje výjimečnost této metody doktorka Reisingerová.

Výhodou zákroku je, že přirozeně vypadající výsledky jako vyšší lícní kosti, kontura kočičích očí a jemnější vzhled obličeje, vidíte okamžitě.

Revoluční MINT Lift zajišťuje vynikající výsledky při minimálním narušení pokožky i spodních tkání, což přináší kratší dobu zotavení a celkem rychlý návrat k běžným činnostem. Není třeba žádných obvazů. Zákrok se provádí v lokální anestezii, vlákna se vkládají do kůže pomocí kanyly.

Zcela nové využití: Nosoretní rýhy

Výsledek je viditelný ihned po zákroku. Tělo sice absorbuje nitě za 6 až 8 měsíců po jejich zavedení, ale protože nitě MINT stimulují produkci kolagenu, výsledky budou viditelné ještě několik měsíců poté. Jedná se tedy o řešení, které může trvat klidně i celý rok nebo déle.

„Unikátní je MINT Lift také v tom, že jej lze poprvé využívat i při řešení hlubokých vrásek v oblasti nosu a rtů, tedy takzvaných nosoretních rýh, které často zapříčiňují přísný nebo smutný výraz obličeje,“ doplňuje další výhodu nové metody doktorka Reisingerová.

MINT Lift lze také využít v kombinaci s výplněmi, čímž lze zajistit kompletní péči a zajistit pleti vyvážený mladistvý vzhled.

K dosažení výraznější čelisti, menších čelistních svalů, štíhlých lícních kostí a ostřejší brady může doktorka Reisingerová doporučit kromě MINT lift i další procedury. Patří mezi ně dermální výplně s kyselinou hyaluronovou nebo injekce rozpouštějící tuky. Vyhledávanými jsou také ošetření, která nabízí zařízení poslední generace jako vysoce frekvenční ultrazvuk HIFU Ultraformer III a radiofrekvenční techniky Thermage a Morpheus 8.


publikováno: 19. 4. 2022, v rubrice Kosmetika
Štítky: estetické zákroky, krása

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+