Opatrujte v létě svou kštici | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Opatrujte v létě svou kštici

1. 7. 2022

Léto je krásný čas, při kterém bohužel trpí naše milované vlasy. Je pro ně totiž jedním z nejnáročnějších období. Dopřejte proto svým vlasům tu správnou péči v podobě kvalitní vlasové kosmetiky. Produktová řada Gliss Summer Repair může být to pravé řešení právě pro vaše vlasy.

Sluneční paprsky kvůli UV záření vlasy oslabují a vysušují

Každodenní pobyt na slunci poškozuje vlasový protein. Vlasy jsou pak více náchylné k lámavosti, nebo se dokonce třepí. Dalším problémem je chlorovaná i slaná voda, které rovněž narušují strukturu vlasu a tím jej zásadně poškozují. Je důležité se proto chránit před těmito nepříjemnostmi například pokrývkou hlavy nebo návštěvou kadeřníka těsně před začátkem léta, který vaše vlasy na léto připraví.

Záchranou je kvalitní vlasová kosmetika, která dodá vlasům tak potřebnou péči

Vyzkoušejte produktovou řadu Gliss Summer Repair obsahující omega 9, oleje z meruněk a další ingredience přírodního původu. Produktová řada obnovuje vysušené a poškozené vlasy od slunečního záření a ochraňuje barvu vašich vlasů před vyblednutím. Gliss Summer Repair nabízí hned několik produktů – šampon, expresní regenerační balzám ve spreji, pečující olej a masku 3v1. Masku 3v1 můžete použít jako kondicionér, bezoplachovou masku či jako smývatelnou masku. Olejíček Summer Repair zase okamžitě obnoví lesk vašich vlasů. Gliss Summer Repair mimo jiné odstraňuje i zbytkovou sůl a chlor, obnovuje přirozený lesk vlasů a dodává jim hebkost. Zachraňte své vlasy před zničením s Gliss Summer Repair!


publikováno: 1. 7. 2022, v rubrice Kosmetika
Štítky: krása, vlasy

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+