Oslavte Den kůže se značkou sebamed! | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Oslavte Den kůže se značkou sebamed!

2. 5. 2022
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: V nabídce značky sebamed najdete i produkty na vlasy.

Výherci: Petr Griebler, Alena Pešlová, Ivana Malíková

Jako každý rok, i letos sebamed slaví Den kůže, který připadá na 5. 5. Tento den byl vybrán pro podobnost s přirozeným pH zdravé pokožky, které je 5,5.

Kůže je náš největší orgán, a tento den poukazuje na to, jak důležitá je péče o naši pokožku, protože „Pouze zdravá pleť je krásná“, jak nám říká motto značky sebamed.

pH 5,5 je mírně kyselé, hovoříme tedy o kyselém ochranném plášti kůže. Ten nás chrání před negativními vnějšími vlivy. Pokud dojde k narušení pláště, například používáním nevhodných mycích prostředků nebo příliš častým mytím, pH pokožky se začne přibližovat k neutrálnímu, které je ideálním prostředím pro patogenní mikroorganismy a bakterie.

Značka má řadu jak pro dospělé, tak pro ty nejmenší. Protože kůže novorozenců a kojenců nemá vyvinutý ochranný kyselý plášť, a je ještě méně odolná proti nepříznivým vnějším vlivům, je třeba o ni správně pečovat. Produkty sebamed Baby jsou vyvinuty speciálně pro potřeby citlivé dětské pokožky, mají hodnotu pH 5,5, proto podporují tvorbu a obnovu ochranného pláště kůže. sebamed Baby přináší komplexní péči o pokožku dětí od 1. dne věku.

Německá kosmetika sebamed nabízí péči o každý typ pleti a pro všechny věkové skupiny, je vhodná i pro citlivou, suchou a problematickou pleť. Oslavte tento den a vyberte si kosmetiku sebamed až s 50% slevou na e-shopu www.kupkosmetiku.cz. Zkuste vyhrát balíček produktů i v naší soutěži.

Soutěžní otázka

Najdete v nabídce značky sebamed i produkty na vlasy?

a) ano

b) ne

Tři výherci, kteří do 15. 5. 2022 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží balíček s výroky značky sebamed. Odpověď zasílejte na soutez@trendyzdravi.cz s označením „zdravá kůže“.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 2. 5. 2022, v rubrice Kosmetika
Štítky: dítě, drogerie, hygiena, miminko, péče o pleť, prevence

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+