Pleť potřebuje hydrataci, ochranu kožní bariéry a správné pH | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Pleť potřebuje hydrataci, ochranu kožní bariéry a správné pH

6. 11. 2020

Značka Jane Scrivner nese jméno své zakladatelky, ženy, která má více jak 30 leté zkušenosti v kosmetickém průmyslu. Během své rozsáhlé praxe zjistila, že základem krásné a zdravé pleti je podpora ochrany kožní bariéry, hydratace a udržení správného pH. Vytvořila značku, která každoročně vyhrává prestižní soutěže Green beauty značek a je celosvětově více a více oblíbená. Suroviny, ze kterých produkty vyrábí, vybírá pečlivě a je známá jejich výjimečnou kvalitou.

Na českém trhu se nyní představují 3 produkty

Jane Scrivner Expert Eye Duo – hydratační oční krém

Tento oční krém je formulován pro denní použití nebo pro mladou pleť, která nepotřebuje intenzivní výživnou noční péči. Slouží k vyživování jemné pokožky kolem očí, redukci tmavých kruhů, zmírnění „unavených očí“ a k hydrataci jemných linií. Ovesné vločky intenzivně udržují hydrataci, bílá bříza má liftingové účinky, světlík lékařský je zklidňující, snižuje únavu očí, kruhy a otoky. Bambucké máslo je vyživující.

Jane Scrivner Bioluronic Buzz – liftingové hyaluronové sérum

Bioluronic Buzz je biologicky fermentovaný hyaluronový gel s extraktem Buzz Button (Plamatka zelná), aloe vera a bílé vrby (kyselina salicylová). Tento gel poskytuje perfektní dávku hydratace pro doplnění a podporu bariérové funkce . Luxusně hedvábný pocit pokožky způsobí dodaná hydratace do pokožky, zpevní ji, vyhladí a zjemní jemné linky. Účinek hydratace a vypnutí pleti vidíte okamžitě.

Organické Aloe Vera je jako gelový základ pro zvýšení obsahu vody a pro zklidnění, ochlazení a vyživení pokožky. Plamatka je společně známá jako „Buzz Button“, jak se aplikuje lokálně, snižuje svalové napětí a je přírodním uvolňovačem svalů – předpokládá se, že Plamatka má „paralyzující“ účinek na svaly obličeje, proniká kůží a inhibuje kontrakce v podkožních svalech – bezpečná alternativa k botoxu.

Jane Scrivner OO cream – ochranný hydratační krém

‚OO‘ Cream uzamkne živiny vaší každodenní rutiny a zároveň vytvoří jemný film na ochranu před trans epidermální ztrátou vody. Díky jedinečné kombinaci organických a přírodních fyto složek, která plně chrání a udržuje zdravou pokožku. Vítěz Beauty Shortlist 2018, 2019, Vítěz nejlepší přírodní produkt 2019

K dostání na www.ze-zeme.cz


publikováno: 6. 11. 2020, v rubrice Kosmetika
Štítky: krása, péče o pleť

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+