Pleťová péče poháněná vědou | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Pleťová péče poháněná vědou

3. 6. 2021

Představte si molekuly kyseliny hyaluronové či ceramidů, které jsou tak malé, že proniknou i do nejhlubších vrstev pokožky. Přidejte k nim ionizované minerály, jež prostupují všemi vrstvami epidermis i dermis, a výsledkem je japonská značka kosmetiky Forlle’d, která využívá molekulární nanotechnologii a poznatků oceněných Nobelovou cenou. Díky této kombinaci dokážou výrobky omlazovat pokožku na buněčné úrovni bez použití injekcí. Luxusní ošetření produkty Forlle’d si můžete dopřát na klinice estetické medicíny Aether, kde se o vaši pleť postarají profesionálové na krásu vzatí.

Příběh značky Forlle’d

Příběh značky Forlle’d se začal psát už roku 2002, kdy japonský vědec Koichi Tanaka přebíral Nobelovu cenu za chemii za svůj objev nových metod měkké ionizace. Na jeho práci navázal Dr. Makoto Hatto, který zkombinoval nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou s ionizovanými minerály. Běžné molekuly kyseliny hyaluronové jsou totiž příliš velké, aby pronikly do hlubších vrstev pokožky. Molekuly minerálů, které nejsou nabité, tuto schopnost mají také. Výsledek použití těchto molekul u většiny běžné kosmetiky je ten, že zůstanou pouze na povrchu. Hydratace, omlazení a posílení pleti jsou tak minimální. Dr. Hatto proto přišel s novým druhem kosmetiky, která pracuje na principu molekulární chemie a fyziky. To se odráží také ve filozofii značky Forlle’d.

„Kosmetika Forlle’d patří mezi naprostou špičku na trhu. Nejen díky svému inovativnímu přístupu, ale také zpracování. V Japonsku je kladen velký důraz na kvalitu kosmetiky. Nejedná se pouze o zkrášlující přípravky, ale přistupuje se k nim z medicinálního hlediska. Je to vidět mj. na použití nízkomolekulárních ceramidů v kosmetice Forlle’d. Ty kopírují ceramidy pleti vlastní, proto je ošetření vhodné i pro velmi citlivou až intolerantní pleť,“ vysvětluje MUDr. Simona Felšöová z kliniky Aether.

Aktivní složky kosmetiky Forlle’d

Nízkomolekulární kyselina hyaluronová – jedinečná velikost molekul o velikosti pouhých 5 nm proniká hluboko do vrstev pokožky, kde zadržuje vodu v buňkách a tím pleť viditelně a dlouhodobě vypíná.

Nízkomolekulární platina – účinně pleť chrání před oxidativním stresem a stárnutím vlivem UV záření. Díky tomu dokáže pohlcovat volné radikály a přispívá k detoxikaci pleti.

Ionizované minerály – molekuly vápníku, zinku, hořčíku, železa a dalších vlivem ionizace prostupují i do nejspodnějších vrstev pokožky. Dostatek minerálů v pokožce a jejich rovnováha jsou klíčové pro správnou funkci kožních buněk.

Nízkomolekulární ceramidy – laboratoře Forlle’d vyvinuly ceramidy maximálně kopírující vlastnosti těch přirozeně obsažených v lidském těle. Díky tomu je kosmetika vhodná i pro intolerantní a velmi citlivou pleť.

Na klinice Aether se o odborné ošetření pleti kosmetikou Forlle‘d stará tým profesionálních dermatologů. Pokud však toužíte i po dokonalé péči doma, Aether Clinic nabízí možnost koupit si tento japonský unikát domů. Vybírat můžete ze široké nabídky nejen anti-ageingových přípravků, ale také produktů na korekci pigmentu či akné.

Hyalogy B, sérum pro korekci mimický vrásek

Sérum na bázi nanotechnologií je neinvazivní variantou botoxových injekcí. Sérum vyhlazuje vrásky, má výrazný svalový relaxant a liftingový účinek, zvyšuje schopnost pokožky syntetizovat kolagenová vlákna, zlepšuje strukturu dermal matrix. Produkt je určen k aplikaci v problémových oblastech a lze jej použít k péči o všechny typy pleti. Prodlužuje účinky botoxových injekcí nebo laserového ošetření.

Hyalogy Platinum Face Cream, antioxidační pleťový krém

Hyalogy Platinum Face Cream je antioxidační krém na obličej s nízkomolekulární ionizovanou platinou, který pomáhá kontrolovat základní mechanismy stárnutí pokožky a účinně ji chrání před škodlivými účinky volných radikálů, zlepšuje strukturu a vzhled pokožky, vyrovnává pleť, zjemňuje pokožku a hydratuje ji zevnitř.

Aether Clinic

Moderní estetická lékařská klinika s jedinečným konceptem vše v jednom v centru Prahy. Nabízí nejpokročilejší a nejširší škálu služeb pro ženy a muže, včetně exkluzivních laserových a injekčních ošetření, anti-age terapie, harmonizace obličeje, zlepšení zdraví, konturování těla a hubnoucích programů, fyzioterapie, kosmetologie, SPA & wellness, konzultace s předními odborníky v dermatologii, trichologie, výživy a estetické medicíny. Aether Clinic využívá špičkové technologie předních světových výrobců jako Lumenis, Merz Aesthetics, MiraDry, Erchonia, HydraFacial, Lumenis od Pollogen, Gharieni.


publikováno: 3. 6. 2021, v rubrice Kosmetika
Štítky: klinika, krása, péče o pleť

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+