Podpořte svou krásu zvenku i zevnitř | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Podpořte svou krásu zvenku i zevnitř

13. 10. 2023

Každá žena chce mít zářivou a zdravou pleť, lesklé vlasy a pevné nehty. A i když existuje mnoho estetických ošetření a produktů od krémů až po různé oleje, které mohou pomoci tohoto vzhledu dosáhnout, důležité je také to, co konzumujeme. Náš zevnějšek je toitž i odrazem našeho celkového zdraví. Společnost Green idea vám nabízí kvalitní produkty pro zdraví i krásu.

Pleť, vlasy a nehty

Jeden z nejoblíbenějších doplňků vůbec. Kolagen je protein, který se nachází v kůži, vlasech a nehtech. Je zodpovědný za to, že dodává naší pokožce pružnost a pevnost. S věkem však tělo produkuje méně kolagenu, což může vést k vráskám a ochablé kůži. Kolagen Premium od Green idea je navíc doplněn o další unikátní látky (MSM, kyselina hyaluronová, přírodní vitamín C, vitamín B5, zinek, biotin), které potencují působení kolagenu a mají vliv na kvalitu a růst vlasů a nehtů.

Vlastnosti kolagenu:

• redukuje výskyt vrásek a jemných linek

• redukuje projevy celulitidy

• zvyšuje elasticitu pokožky

• uchovává mladistvou pokožku

Důležitou součástí našeho vzhledu a sebevyjádření jsou i vlasy. Jejich kvalitu a růst může negativně ovlivnit spousta faktorů, například stres, nedostatečná výživa, hormonální nerovnováha, věk. Tobolky Hairbeauty od Green idea jsou vyvážená směs bylin, vitamínů, minerálů a dalších látek, vytvořená s cílem poskytnout vašim vlasům intenzivní péči. Tato unikátní kombinace synergicky působí zevnitř na vlasy a pokožku hlavy, posiluje vlasy a jejich kořínky, podporuje jejich růst a přispívá k obnově jejich vitality. Růst vlasů a nehtů podporuje i ne příliš známá síra MSM neboli methylsulfonyl­methan, která je nejlépe vstřebatelnou organickou sloučeninou.

Lymfatický systém

Důležitým parametrem pro zdraví člověka a kvalitu života je i optimálně fungující lymfatický systém. O ten se postará unikátní bylinná kompozice Lymfogreen, která podporuje normálně fungující lymfatický systém a optimální vylučování vody z organismu. Tobolky obsahují agresivní plevel pýr plazivý, který je účinným přírodním lékem, zázvor lékařský, kurkumu a další.

Možné příznaky problémů s lymfatickým systémem:

• Častá a dlouhodobá únava

• Otoky postižené oblasti

• Přibírání na váze z důvodu zadržování tekutin v těle

• Zažívací potíže (v případě problémů s lymfatickým
systémem v břišní dutině)

• Častější bolesti hlavy

• Vyšší riziko vzniku celulitidy na typicky rizikových partiích

Vyzkoušejte produkty od Green idea

NOVINKA: Luxusní dárková sada pro ženy

Luxusní dárková sada, která obsahuje Hairbeauty tobolky, kolagen přírodní krém a kolagen přírodní tělový balzám, potěší i tu nejnáročnější ženu. Doplněk stravy Hairbeauty podpoří růst a kvalitu vlasů. V kosmetickém kufříku se bude vyjímat přírodní prémiová kosmetika s kolagenem pro krásnou, pevnou a hydratovanou pokožku.

NOVINKA: Hairbeauty

Tobolky Hairbeauty jsou vyvážená směs bylin, vitamínů, minerálů a dalších látek, vytvořená s cílem poskytnout vašim vlasům intenzivní péči. Tato unikátní kombinace synergicky působí zevnitř na vlasy a pokožku hlavy, posiluje vlasy a jejich kořínky, podporuje jejich růst a přispívá k obnově jejich vitality.

NOVINKA: Kolagen přírodní tělový balzám

Tobolky Hairbeauty jsou vyvážená směs bylin, vitamínů, minerálů a dalších látek, vytvořená s cílem poskytnout vašim vlasům intenzivní péči. Tato unikátní kombinace synergicky působí zevnitř na vlasy a pokožku hlavy, posiluje vlasy a jejich kořínky, podporuje jejich růst a přispívá k obnově jejich vitality.

NOVINKA: Kolagen přírodní krém

Luxusní krém vyvinutý na základě nejnovějších poznatků z oblasti fytofarmacie, dermatologie a kosmetické péče. Doporučujeme používat pravidelně na zralou pleť. Krém je vhodný na denní i večerní ošetření.

NOVINKA: Lymfogreen

Unikátní bylinná kompozice Lymfogreen podporuje normálně fungující lymfatický systém a optimální vylučování vody z organismu. Použité byliny podporují detoxikaci a celkovou očistu těla a pomáhají na těžké nohy. Podporuje správnou funkci cévní soustavy, přispívá k normálnímu stavu pokožky a posiluje tonus těla a vitalitu.

MSM neboli methylsulfonyl­methan je přírodní, nejlépe vstřebatelná organická sloučenina síry. Biologicky aktivní síra je nutná pro správné fungování organismu, při špatných stravovacích návycích a zvýšené míře stresu totiž hladina síry v těle klesá. Podporuje růst vlasů a nehtů, napomáhá při potížích s akné.

prodává www.greenidea.cz


publikováno: 13. 10. 2023, v rubrice Kosmetika
Štítky: kolagen, krása, lymfa, péče o pleť, vlasy

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+