Podzim plný vůní ve Spa & Wellness | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Podzim plný vůní ve Spa & Wellness

23. 10. 2023

Pokud si chcete odpočinout a načerpat energii pro nastupující chladné měsíce, dopřejte si v krásném prostředí Spa & Wellness Aquapalace Praha uklidňující aroma masáže, které propojí luxusní zážitek a vůně podzimu s dokonalou péčí o vaše tělo. Navíc si k masáži můžete vybrat jeden z dárků: zdarma vstup na 2 hodiny do největšího Saunového světa v ČR nebo 15minutový pobyt v soláriu.

Luxusní aroma masáže nejsou jen o uvolnění napětí v těle, ale také o odpočinku a odstupu od každodenního shonu a starostí. Kombinace doteků maséra a aromaterapie je jako meditace pro naše smysly. Což může v podzimním období hrát důležitou roli v udržení našeho fyzického a duševního zdraví.

Vonné masáže dokonce nepřímo pozitivně podporují imunitní sytém, díky vyplavovaní hormonu oxytocinu, známého jako „hormon štěstí“, který působí protizánětlivě. Vybrané esenciální oleje vám pak provoní pokožku, zregenerují a hydratují celé tělo.

Hledáte-li relax a romantiku ve dvou, doporučujeme navštívit s partnerem ve SPA & Wellness Aquapalace Praha Privátní SPA, kde vám zážitek navíc zpříjemní lahev sektu a mísa čerstvého ovoce. Luxusní Spa & Wellness, se nachází v 1. patře Aquapalace Praha a má širokou nabídku služeb nejen v oblasti masáží a kosmetiky, ale i špičkovou péči a služby v oblasti manikúry, pedikúry a dalších tělových procedur a rituálů.

Dále pak díky týmu profesionální lékařů a fyzioterapeutů také nabízí komplexní služby v oblasti fyzioterapie a léčebné rehabilitace.

Královská péče

Pokud se chcete opravdu hýčkat, odměňte se jedinečným a luxusním rituálem Queen of Egypt pocházejícího ze Španělska, který měla v oblibě již egyptská královna Kleopatra, jež patřila k milovnicím kosmetických procedur a potrpěla si na celotělové peelingy, regenerační zábaly z mořských řas a omlazující masáže obličeje. Navštivte Spa & Wellness Aquapalace Praha a vyzkoušejte proceduru na vlastní kůži a podzim plný vůní a relaxace tak prožijete plnými doušky. Nechte se hýčkat profesionály ve svém oboru a přenést se tak do světa pohody a odpočinku.

Více informací či rezervace najdete na www.aquapalace.cz/sekce/spa

Kontakt na recepci: recepcespa@aquapalace.cz, telefon +420 271 104 131


publikováno: 23. 10. 2023, v rubrice Kosmetika
Štítky: masáž, rehabilitace, wellness

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+