Přírodní čisticí mýdla na obličej | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Přírodní čisticí mýdla na obličej

3. 4. 2023

Česká značka přírodní a BIO kosmetiky Natava nabízí široký sortiment produktů pro péči o tělo, vlasy, pleť i psychickou pohodu. Velký návrat zažívají tuhá čisticí obličejová mýdla vyráběná ručně podle originální receptury. Unikátní receptura zaručuje maximální účinnost, dlouhodobou výdrž a velmi dobrou vstřebatelnost. Mýdla obsahují v základu kokosový a olivový olej či kakaové a bambucké máslo, které společně pečují o správnou hydrataci a výživu pokožky. Po umytí zůstane pleť hebká a netrápí ji nepříjemné pnutí, jak tomu často u čisticích mýdel bývá.

Mýdla odstraňují make-up, vitalizují pleť a pomáhají v boji s akné

Varianta Minerální bahno je díky obsahu minerálního bahna z Mrtvého moře velmi bohatá na živiny, které pokožka potřebuje pro zdravý vzhled a regeneraci. Mýdlo dokonale očišťuje pleť od nečistot a snadno odstraňuje make-up. Esenciální olej z rozmarýnu a další kvalitní ingredience pomáhají pleti v boji proti předčasnému stárnutí a chrání ji před vnějšími vlivy.

Verze Aktivní uhlí je určena především pro citlivou a problematickou pleť. Díky unikátnímu složení, v němž nechybí aktivní uhlí čí výtažek z máty, dokonale odstraňuje nečistoty z pleti i make-up. Aktivní uhlí pomáhá absorbovat přebytečnou mastnotu a zabraňuje nežádoucímu ucpávání pórů.

Mýdla jsou uložena v papírovém obalu, ale na cesty se doporučuje opatřit jim praktický originální kovový obal Natava.

Více na www.union-cosmetic.cz/…a-na-oblicej


publikováno: 3. 4. 2023, v rubrice Kosmetika
Štítky: hygiena, péče o pleť

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+