Přírodní kosmetika pro citlivou pokožku | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Přírodní kosmetika pro citlivou pokožku

1. 3. 2023

Dánská značka přírodní vlasové (a tělové) kosmetiky je známá pro své šetrné složení na celém světě. Pokud je vaše pokožka hlavy velmi citlivá a reaguje na běžné šampony podrážděním, pak potřebujete ještě jemnější péči. Právě pro vás je určený šampon NATURIGIN Perfume Free, který je zcela bez parfemace a je vhodný i pro atopickou pokožku se sklony k alergiím a ekzémům

Vlasové rituály má asi každá žena trochu jiné

Základem jsou dva přípravky – kvalitní šampon a kondicionér. Šampon vybíráme zejména podle pokožky hlavy – musím nám tzv. „sedět“, jen ze zdravé pokožky může vyrůst zdravý, krásný vlas. Na kondicionéry se mnohdy trochu zapomíná, ale je to veliká chyba. Mytím (namočením) se vlas otevře a je mnohem více „zranitelný“, snadněji se poškodí. Správně zvolený kondicionér vlas nejen uzamkne a tím ho chrání, ale také mu dodá potřebné živiny. Kondicionér vybíráme podle typu vlasů – aby vlasům dodal přesně to, co daný typ a jeho struktura potřebuje.

šamponu NATURIGIN Perfume Free najdeme koktejl přírodních ingrediencí – zklidňující aloe vera, hydratační suchopýr či antioxidační extrakty z borůvek, které zabraňují poškození vlasů a díky esenciálním mastným kyselinám pomáhají obnovovat přirozenou ochranu vlasu. Šampon je vhodný i pro vegany.

U přírodní značky NATURIGIN je z čeho vybírat

Jemným vlasům dodá objem kondicionér NATURIGIN Thickness Booster, pro vlnité vlasy je jako stvořený NATURIGIN Wake Up Curls, barveným vlasům prospěje NATURIGIN Colour Lock a pro všechny typy vlasů je určen pěnový bezoplachový kondicionér NATURIGIN Leave-in.

  • Přípravky NATURIGIN jsou plné výtažků z rostlin a ovoce, pečují, dodávají hydrataci a výživu, aniž by vlasy zatěžovaly. Samozřejmostí je absence SLS, parabenů či amoniaku.

Víte že…

Za obtížemi s pokožkou hlavy může stát mnoho příčin. Kromě suché, či naopak mastné pokožky, která se projevuje lupy, to může být i kontaktní alergie na některé vonné esence, které se přidávají do vlasové kosmetiky. Vyzkoušejte ty přírodní, bez parfemace a uvidíte, že své citlivé pokožce hlavy uděláte jedině dobře.

www.happy-hair.cz


publikováno: 1. 3. 2023, v rubrice Kosmetika
Štítky: alergie, hygiena, krása, péče o pleť, vegan, vegetarián, vlasy

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+