Přírodní lak vlasy zafixuje a zachová přirozenou strukturu | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Přírodní lak vlasy zafixuje a zachová přirozenou strukturu

7. 9. 2022

Ať už máte vlasy rovné, vlnité, krátké či dlouhé, pokud chcete vytvořit krásný účes, bez fixace to nepůjde… Ne každému však vyhovuje nepříjemný lepivý povlak, který řada laků na vlasech zanechá. Pokud i vy toužíte po středně tužícím laku, který vlasy „neviditelně“ zafixuje a zachová jim jejich přirozenou strukturu, pak sáhněte po novince přírodní dánské značky vlasové kosmetiky NATRUGIN – laku na vlasy FINISHING HAIRSPRAY.

NATURIGIN FINISHING HAIRSPRAY středně tužící lak na vlasy účinně zafixuje účes, aniž by vlasy zatěžoval, slepoval či měnil jejich strukturu. Zachovává přirozený vzhled vlasů, a proto se hodí i na rozpuštěné účesy. Obsahuje celou řadu přírodních ingrediencí, jako například suchopýr, ostružiník morušku a arganový olej, které vlasy chrání před krepatěním i nepříznivými vnějšími vlivy a dodávají jim hydrataci a výživu.

Lak také obsahuje vitamin E, který má antioxidační účinky a pomáhá obnovovat přirozenou rovnováhu vlasové pokožky. Vlasy jsou po použití laku přirozeně fixované, krásně lesklé a neztrácejí svou hebkost. Nový lak na vlasy se hodí na každodenní úpravu všech typů vlasů. Ekologicky založené ženy jistě potěší, že je lak plněn bio DME plynem, který se vyrábí z biomasy a je odbouratelný a netoxický.


publikováno: 7. 9. 2022, v rubrice Kosmetika
Štítky: krása, vlasy

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+