Přírodní zbraň na popraskané rty a opary | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Přírodní zbraň na popraskané rty a opary

3. 1. 2012

Větrné a mrazivé počasí, stejně jako rozličné kapénkové virózy rtům škodí. Nejen že jsou vysušené a popraskané, ale díky automatickému olizování zmírňujícímu tento nepříjemný pocit dochází i k jejich výraznému podráždění. Přírodní egyptská kosmetika Eva Cosmetics představuje Eva Medový balzám na rty (4 g) s obsahem pravého včelího medu, který se nejen postará o bolavé popraskané rty a koutky, ale navíc je i velmi účinný proti oparům, a to ve všech stádiích. Eva Medový balzám na rty je k dostání v lékárnách, řetězci drogerií Schlecker a na internetu např. na www.eva-shop.cz.

Využívání medu a jeho zdravotní účinky

Blahodárné účinky pravého medu byly známy už před tisíciletími, kdy díky nim byl také ve velké míře používán. V Egyptě se včela stala již v první historické dynastii (3200 př. n. l.) symbolem pro „království“. Podle egyptských legend byly včely živoucími slzami boha slunce Re. Včelí med používali Egypťané nejen do pokrmů a nápojů, ale také jako kosmetický přípravek. Kleopatra si prý ráda přikládala medovou pleťovou masku. Jedinečné vlastnosti medu bychom neměli podceňovat ani v dnešní moderní době, protože med působí jako antibakteriální a antiseptický činitel a je tak skutečně účinným pomocníkem.

Eva Medový balzám na rty (4 g) obsahuje pravý včelí med. Je účinný proti oparům ve všech stádiích. Během několika málo dnů pomůže zbavit se oparů, které jinak trápí i dva týdny. Hojí bolavé, popraskané rty a koutky. Doporučená cena je 29 Kč.

  • Eva Cosmetics poskytuje účinné přírodní výrobky pro péči o vlasy, pleť a kůži. Své výrobky dodává do celé Afriky, na Dálný východ i do Evropy.

publikováno: 3. 1. 2012, v rubrice Kosmetika
Štítky: krása, péče o pleť, prevence, tělová kosmetika, ústa

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+