Přístroj Duolift Expert viditelné omladí obličej, krk a dekolt | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Přístroj Duolift Expert viditelné omladí obličej, krk a dekolt

13. 11. 2015

Pokud nemáte odvahu podstoupit radikálnější zásahy estetické medicíny, ale chcete mít krásnou mladistvě vyhlížející pleť, máme pro vás tip. Salon Korunka, nedaleko náměstí Míru v Praze 2, nově nabízí ošetření pleti obličeje i těla francouzským ultrazvukovým přístrojem Duolift Expert. Kombinace technologií ultrazvuku, luminoterapie a podtlaku je účinná nejen v omlazování pleti, redukce a vyhlazování vrásek, ale dokáže si poradit i s mnoha dalšími kosmetickými nedostatky. Jde o zcela příjemnou terapii, kterou jsme za vás vyzkoušeli a doporučujeme!

Jak působí?

Duolift Expert je velmi šetrný kosmetický přístroj, který patří k absolutní špičce oboru dermokosmetiky a získal ocenění World of Beauty and Spa. Působí do hloubky, zpevňuje a vyhlazuje pokožku, navíc podporuje efektivnější vstřebávání účinných látek a vitaminů z aplikovaných přípravků Pro všechny typy ošetření přístrojem Duolift Expert byla vyvinuta speciální francouzská dermokosmetika, která zaručuje okamžitě viditelné výsledky. Navíc absolvujete hned na začátku bezbolestné hluboké čištění pomocí ultrazvukové špachtle. Ošetření je velmi příjemné. Kosmetické hýčkání si můžete opravdu užít, obnáší totiž až 2 hodiny soustavné péče.

Redukuje vrásky na obličeji, krku i dekoltu

Pomocí dvou vakuových sond si užijete lymfatickou masáž obličeje, která nahrazuje ruční masáž, je velice příjemná, intenzivně působí proti vráskám a současně působí na lymfatický systém, hlavně na otoky kolem očí a podporuje produkci kolagenu a elastinu. Díky vysokému prokrvení dochází k prokysličení buněk, zlepšení výživy a zpevnění pokožky. Podtlak se reguluje podle typu pleti.Duolift Expert redukuje tvorbu vrásek nejen na obličeji, ale i na krku a dekoltu, což je oproti jiným typům péče bezesporu velká výhoda. Dokonale pleť hydratuje, čistí, pozitivně působí i na problematickou pleť se sklonem k akné, odstraňuje pigmentační abnormality. Navíc dokáže pomoci i s nadměrnou tvorbou podkožního tuku – účinně bojuje celulitidou, ale i partií „dvojité brady“.

Ošetření podle vaší pleti

Duolift Expert umožňuje až 11 typů ošetření (hydratační, liftingové, harmonizace mastné pleti s akné, bezbolestné čištění apod.), bez problémů se tedy přizpůsobí individuálním potřebám. Úžasné je, že okamžitě vidíte v zrcadle účinky. Ošetření je možné provádět jednorázově místo klasické kosmetiky nebo v sérii několika ošetření, které celkový efekt prodlouží.

Cena: 1500 Kč / 1 ošetření nebo cenově zvýhodněné balíčky

Salon Korunka, Korunní 4, 120 00 Praha 2, www.salon-korunka.cz


publikováno: 13. 11. 2015, v rubrice Kosmetika
Štítky: estetické kúry, krása, péče o pleť

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+