Pro drsoně i krasoně | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Pro drsoně i krasoně

6. 12. 2021
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Nobilis Tilia vyrábí přírodní aromaterapeutickou kosmetiku ve Vlčí hoře na severu Čech od roku 1994.

Výherci: Helena Sládková, Karel Dušek, Libuše Richterová

Vyzkoušejte přírodní kosmetiku Mobilis Tilia založenou na aromaterapii. Na vyladění těla, mysli i ducha využívá éterické oleje s úctou k tradici i s použitím nejnovějších vědeckých poznatků. Vedle výrobků pro ženy a děti nabízí i kosmetiku na míru mužské pokožce.

Podpořte svou jedinečnost s podmanivou vůní a okouzlete každou ženu

Sada přírodní pánské kosmetiky Pro drsoně i krasoně obsahuje šetrnou péči pro optimální výživu a ochranu mužské pleti. Oba výrobky propojuje kořeněné aroma s citrusovými tóny, které osvěží a dodá každodenní péči nový rozměr.

Komplexní ochrana a výživa pleti s důmyslnou vůní

Krém na obličej splňuje vše, co potřebujete pro pravidelnou péči o váš obličej v jednom přípravku. Je plný aktivních látek a olejů, a přesto se dobře vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Jemný pěsticí krém obsahuje ceněný arganový olej, který společně s rakytníkovým olejem, skvalanem a bambuckým máslem omlazuje a vyživuje svrchní vrstvu pokožky, makadamiový olej se pak postará o její hloubkovou výživu.

Díky struktuře mikroemulze se krém dobře vstřebává a nezanechává pocit mastnoty, obsažené látky pomáhají dlouhodobě udržet přirozené pH pleti. A abychom nezapomněli: jeho originální vůně si jistě všimne každá vnímavá žena.

Sprchový gel pro muže se hodí pro osvěžení a regeneraci i velmi citlivé pokožky. Udržuje pokožku vláčnou a hydratovanou. Atraktivní vůně tohoto sprchového gelu, která kombinuje osvěžující citrusové aroma s kořenitými a exotickými tóny gardénie a pepře, dodá každodenní očistě nový rozměr. Díky čistě přírodnímu složení a obsahu avokádového oleje a řady účinných látek gel nevysušuje pokožku, dodává jí množství vitaminů, hydratuje ji a zvláčňuje. Je velmi šetrný i k velmi citlivé pokožce.

Odpověď na soutěžní otázku najdete na www.nobilis.cz

Soutěžní otázka

Od jakého rokun vyrábí Nobilis Tilia přírodní aromaterapeutickou kosmetiku ve Vlčí hoře na severu Čech?

a) 1994

b) 2019

c) 2000

Tři výherci, kteří do 20. 12. 2021 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží sadu přírodní pánské kosmetiky Pro drsoně i krasoně. Odpověď zasílejte na soutez@trendyzdravi.cz s označením nobilis pro pány.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 6. 12. 2021, v rubrice Kosmetika
Štítky: aromaterapie, muž, péče o pleť

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+