Pro velmi suché vlasy i pokožku | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Pro velmi suché vlasy i pokožku

27. 1. 2023

Řada Dove Intense Care je synonymem pro intenzivní hydrataci a výživu, ať už je řeč o vlasech nebo pokožce celého těla. Najděte tu nejefektivnější regeneraci v pouhých třech krocích.

Šampon pro poškozené vlasy

Pokud jsou vaše vlasy extrémně namáhané a poničené, dopřejte jim náležitou výživu. Šampon Dove Intensive Repair obsahuje účinnou složku Nutri-Keratin Repair Actives, která napravuje známky poškození viditelné na povrchu vlasů. Při dlouhodobém používání proniká i hluboko do struktury vlasu, který vyživuje a pomáhá jej chránit proti dalšímu poškození.

Výsledkem jsou krásně zdravé, hladké, lesklé a dlouhodobě posílené vlasy. Roztřepené konečky jsou zacelené, vlasy se přestávají lámat.

Balzám na poškozené vlasy

Trápí vás poškozené vlasy bez života a lesku, které se navíc neustále třepí? Nezapomeňte po každém mytí používat kondicionér, který je hezky vyživí a zacelí jejich strukturu, díky čemuž budou krásně hladké a lesklé.

Balzám Intensive Repair navrací vlasům život a kondici, komplex účinných látek Nutri-Keratin Repair Actives napravuje veškeré škody, a navíc usnadňuje rozčesávání.

Tělové mléko pro vysušenou pokožku

Jestli se vaše pokožka ráda a hodně vysušuje, dopřejte jí intenzivní péči tělového mléka, které je obohaceno o jedinečnou složku DeepCare Complex. Její přirozeně vyživující látky a esenciální oleje pomáhají kůži vrátit hebkou a vláčnou texturu. Zajišťují intenzivní hydrataci i výživu.

Mléko Dove Body Love Intense Care s krémovo-olejovou texturou si proto poradí i s opravdu extrémně suchou pokožkou. Při dlouhodobém používání dochází k celkovému zlepšení stavu vaší kůže, která se potom už tak rychle nevysušuje.


publikováno: 27. 1. 2023, v rubrice Kosmetika
Štítky: krása, péče o pleť, vlasy

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+