Pro zářivou pleť bez vrásek i zdravé klouby | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Pro zářivou pleť bez vrásek i zdravé klouby

22. 4. 2015

Doplněk stravy Liftea COLAGENOVA HA obsahuje vysokou dávku hydrolyzovaného kolagenu a kyseliny hyaluronové a dokáže tak velmi účinně zlepšit pevnost a elasticitu pleti, hydratovat ji a potlačit tvorbu vrásek. Právě z hlediska množství aktivních látek nemá zřejmě přípravek na našem trhu srovnatelnou konkurenci, a poté, co si podmanil ženy v západní Evropě, se konečně dostává i na český trh. Jak kolagen, tak kyselina hyaluronová mají zároveň příznivý vliv na pohybový aparát, především na klouby a chrupavky.

Kolagen pro pevnější a pružnější pleť

Jedním ze základních prvků nového nutrikosmetického přípravku Liftea COLAGENOVA HA je hydrolyzovaný kolagen Peptan, který obsahuje více než 97 % proteinů, a to ve formě, která je pro naše tělo optimálně vstřebatelná a využitelná. Vědecké studie prokázaly, že Peptan působí na zlepšení kvality pleti, která se zpevní a je pružnější. Navíc obsahuje 18 aminokyselin včetně 8 esenciálních, které si naše tělo neumí samo vytvořit, ale potřebuje.

  • Kolagen je totiž základním prvkem pojivové tkáně a klíčovým proteinem, který v lidském těle zajišťuje například pružnost a regeneraci kůže. S přibývajícím věkem však jeho přirozená tvorba klesá a snižuje se také síla a odolnost jeho vláken, což má za následek ochabování pleti a tvorbu vrásek. Je tedy nezbytné kolagen doplňovat.

Hydratace a ochrana pleti díky kyselině hyaluronové

V přípravku Liftea COLAGENOVA HA je obsažena kvalitní značková kyselina hyaluronová HyaMaxTM, která je nejlépe absorbovatelná právě při ústním podání.

  • Kyselina hyaluronová zadržuje vodu, a tím vylepšuje hydrataci pleti, která je nezbytná pro její pružnost a svěží vzhled. Podporuje také obrannou funkci kůže a chrání ji tak před pronikáním škodlivých látek. Přibližně 50 % kyseliny hyaluronové v organizmu se nachází v kůži. Koncentrace této kyseliny se v těle s věkem snižuje, což vede k tvorbě vrásek a celkovému stárnutí pleti.

Prášek snadno rozpustný ve vodě

Doplněk stravy Liftea COLAGENOVA HA je prášek snadno rozpustný ve vodě a nesycených nápojích. Doporučená denní dávka jsou dvě odměrky (13 g), z nichž rychle připravíte sklenku lahodného vanilkového nápoje. Doporučená cena je 559 Kč za 390g balení, které představuje 30denní program na zlepšení kvality pleti. Liftea COLAGENOVA HA je k dostání v prodejnách dm.

www.colagenova.cz nebo www.zdravotni-poradna.cz


publikováno: 22. 4. 2015, v rubrice Kosmetika
Štítky: drogerie, klouby, nákupy, péče o pleť, vrásky

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+