Problematická pleť? URIAGE má řešení! Přípravky řady Hyséac | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Problematická pleť? URIAGE má řešení! Přípravky řady Hyséac

30. 5. 2014

Francouzská značka URIAGE nabízí nově i speciální fluidní emulze s ochranným slunečním faktorem určené pro nedokonalou pleť HYSÉAC Fluide SPF 30 a SPF 50 +. Mají lehkou a nemastnou konzistenci a používají se na obličej i tělo. Hydrataci pokožky zajišťuje termální voda Uriage, zmatňující efekt potom extrakt z lékořice snižující nadměrnou tvorbu kožního mazu. Tyto emulze nezpůsobují tvorbu komedonů, jsou bez parabenů a oktokrylenu.

Čistá pleť bez nedokonalostí

Řada Hyséac od URIAGE patří ve světě k nejčastěji používaným přípravkům řešícím problematiku nedokonalé aknózní pleti.

Absolutní primát v prodejnosti patří tyčince Hyséac Bi – Stick na lokální projevy akné. Lze ji použít kdykoliv během dne a díky termální vodě Uriage, lékořicovému extraktu a ovocným kyselinám) napomáhá k rychlému vysušení, hojení a následnému zakrytí nedokonalostí.

Všechny výrobky Hyséac jsou hypoalergenní a bez parabenů, obsahují unikátní, celosvětově registrované patenty: jako např. Cerasterol 2F (biomolekulární patentovaný komplex účinných látek, který obnovuje, zklidňuje a posiluje kožní bariéru), patent TLR2 regul complex s vynikajícím účinkem při léčbě zánětlivých forem aknózní pleti, nebo extrakt z lékořice snižující produkci mazových žláz.

www.labo-uriage.cz/…ra­da/hyseac/


publikováno: 30. 5. 2014, v rubrice Kosmetika
Štítky: akné, krása, péče o pleť

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+