Řešíte postavu do plavek na poslední chvíli? | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Řešíte postavu do plavek na poslední chvíli?

31. 5. 2021

Dlouhá zima, omezené možnosti cestování a zavřené bazény i wellness centra. Plavky zkrátka dlouho zahálely a spousta z vás možná také. Pokud teď s rostoucími venkovními teplotami i nabídkou letních dovolených rychle ladíte formu, bude se vám hodit podpora. Užitečnými pomocníky přitom mohou být i přírodní látky. Existuje totiž řada bylin, kterým je připisován blahodárný vliv na kontrolu tělesné hmotnosti, metabolismus tuků, nebo dokonce lymfatický systém.

Novinka pro krásnou linii bez nevzhledných dolíčků

Nejen úsilí o atraktivní postavu, ale i péče o dokonalou pokožku začínají v kuchyni, respektive u potravin, kterými je tělo živeno. Zajímavým zpestřením může být doplněk stravy Liftea Celulinie. Ten ladné tvary a okouzlující pokožku reflektuje nejen v názvu, ale především ve svém složení. Obsahuje jak výtažky z bylin, které jsou svým příznivým vlivem na organismus dobře známé, tak i z rostlin, které se v každodenním jídelníčku běžně nevyskytují.

Patří k nim například ploštičník hroznovitý. Byť jste jeho název dosud možná neslyšeli, jde o antioxidant, který přispívá ke správné činnosti lymfatického systému. Stejný účinek je spojován i s cedrem himalájským. Lymfatický systém přitom souvisí s přípravou na plavkovou sezónu více, než by se mohlo zdát. Kromě jiného se totiž stará o hladkou pokožku, která v plavkách vynikne.

Vrátíme-li se k proslulým léčivkám, které najdete ve složení přípravku Liftea Celulinie, musíme zmínit zelený čaj a mořskou řasu. Své místo si v něm zasloužily, protože podporují metabolismus tuků, kontrolu tělesné hmotnosti i správný stav pokožky. V tom jim pomáhají i výtažky z plodů vinné révy, které umocní vaši snahu o hezkou postavu bez nevzhledných dolíčků.

Doplněk stravy Liftea Celulinie má formu tobolek, které se užívají na lačno před jídlem. Balení 60 tobolek odpovídající měsíční kúře.

  • Přípravek je k dostání v drogeriích dm a dalších vybraných drogeriích a lékárnách. Z pohodlí domova jej pořídíte na e-shopu www.liftea.cz. Více informací najdete na www.zdravi-liftea.cz. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Osoby s podezřením na jaterní onemocnění by se měly poradit před užíváním přípravku s lékařem.

Štíhlá s bylinkami

Nepotřebujete-li tolik řešit atraktivní a hladký vzhled pokožky, můžete při péči o hezkou postavu sáhnout po doplňku stravy s výstižným názvem** Liftea Štíhlá linie Synefrin**. Přináší kombinaci výtažků z exotických plodin podporujících vaše úsilí o dokonalé křivky. Kromě dobře známého bromelainu z ananasu obsahuje i pomerančovník hořký, guaranu a garciniu cambogiu, které podporují metabolismus tuků a kontrolu tělesné hmotnosti. Nechybí ani acai berry a tolik oblíbený zelený čaj, který je známý antioxidant, ale zároveň přispívá k vylučování vody z těla, což se hodí, pokud toužíte po „vyrýsované“ figuře.

  • K dostání je v lékárnách, drogeriích dm a dalších vybraných drogeriích. Pořídíte ho také na www.liftea.cz. Více na www.zdravi-liftea.cz. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

publikováno: 31. 5. 2021, v rubrice Kosmetika
Štítky: celulitida, hubnutí, krása

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+