Sérum nabité výtažky z hub | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Sérum nabité výtažky z hub

13. 9. 2023

Značka Herbar, patřící mezi průkopníky v péči o pleť založené na adaptogenech a výtažcích z hub, přináší další dokonalou kombinaci vědy a rostlin, která dostane vaši pleť do formy: nový pleťový nektar – The Face Nectar, který od začátku září seženete v Myskinu.

Toto hybridní sérum nové generace se zaměřuje na čtyři nejdůležitější oblasti v péči o obličej: podráždění, hydrataci, dlouhověkost a nerovnoměrný tón pleti. Jak prokázaly testy, pleť je po užívání nektaru jemnější, zdravější, zklidněná a viditelně sjednocená. Patentované složení nektaru, které se do pokožky rychle vstřebává, využívá síly hub a adaptogenních výtažků s kyselinou hyaluronovou a zpevňujícími fyto-peptidy. Multimolekulární zvlhčující látky, mezi které patří i nejmenší verze kyseliny hyaluronové – nano 600 Da – proniká přes 8 povrchových vrstev pokožky až do hloubky, díky čemuž rozzáří pleť i zevnitř.

Face Nectar od Herbaru, který navazuje na oblíbený pleťový olej, kombinuje sílu nano kyseliny hyaluronové, hub outkovky pestré (Turkey Tail), tremelly, matsutake a reishi a nálevu z ženšenu a astragalu pro maximální hydrataci.

Pro ideální zapracování nektaru do pokožky nabízí Herbar stylový, ale především funkční guasha kámen ve tvaru houby, který vychází z tradiční čínské medicíny. Volba padla tentokrát na mimořádně blahodárně působící krystal citrín. Je jedním z kamenů hojnosti a štěstí, který podle lidových tradic odstraňuje negativní energie.

  • Sortiment značky Herbar lze zakoupit v parfumerii Myskino a také v e-shopu www.myskino.cz

publikováno: 13. 9. 2023, v rubrice Kosmetika
Štítky: anti-aging, krása, péče o pleť, přírodní kosmetika

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+