Sérum z kosatce pro problematickou pleť s AKNÉ | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Sérum z kosatce pro problematickou pleť s AKNÉ

27. 11. 2023

Vyzkoušejte speciální dermokosmetiku vyrobenou z kosatců. Nový produkt SKIN PERFECTOR #1 vyrábí společnost BIOCEN Laboratories pod značkou Neobotanics a na trhu ji nabízí od listopadu.

Kosatce a houby

V rámci výzkumu, který trval 5 let, bylo mj. ve spolupráci s experty z VŠCHT zjištěno, že účinné látky získané z extraktů kosatců jsou schopny narušovat bakteriální komunikaci, jenž vede mj. i k rozšíření zánětu. Kosatec se tedy ukázal jako naprosto unikátní pro řešení výše zmíněných problémů. Přídavky speciálních mikroskopických hub, které žijí symbioticky s kořínky kosatců, umožňují výrazné zvýšení biologické aktivity extraktu, v některých případech i více než stonásobné! A to je tajemství extrémně vysoké účinnosti našeho preparátu,“ vysvětluje Doc. Ing. Petr Kaštánek, PhD., vědec a ředitel výzkumných laboratoří EcoFuel Laboratories a BIOCEN Laboratories, a zakladatel kosmetické značky NEOBOTANICSTM

SKIN PERFECTOR #1

IRIS & 20% NIACINAMIDE AMPOULE SERUM

Bioaktivní, vysoce koncentrované sérum je určeno primárně pro ženy s problematickou pletí. Nicméně během důkladného testování si jej velmi oblíbili i muži, kterým již po 14 dnech výrazně zlepšilo persistentní akné.

Je určeno pro smíšenou až mastnou pleť s rozšířenými póry, akné, pupínky či jiným podrážděním pokožky. Krásně sjednocuje tón pleti a dokonce upravuje hyperpigmentaci. Pokožce dodává jas a elasticitu, hydratuje, podporuje tvorbu kolagenu a výrazně vyhlazuje jemnější vrásky.

Působí protizánětlivě a proti bakteriím způsobující akné. Postará se o zdravé a čisté prostředí pleti. Toto zářivě žluté sérum kombinuje hlavní přírodní složku – NeoActineTM IRIS (originální výtažek ze tří odrůd kosatců) s 20% niacinamidem, propolisem, bioaktivními peptidy ReneseedTM, fermentem ArctalisTM a i látkou HyRetinTM – sloučeninou kyseliny hyaluronové a retinolu, s řadou dalších účinných látek pro zdravý, výrazně hladší, jasnější a celkově mladší vzhled pleti.

Označení #1 (number one) znamená, že se jedná o vodné sérum, které se aplikuje na očištěnou pleť jako první péče. Je tedy možné následně použít séra značky NEOBOTANICS s označením #2, která jsou olejová nebo pokračovat svým oblíbeným krémem.

Sérum se okamžitě vstřebává, nezanechává na pleti mastnou vrstvu a je navrženo pro kombinaci s jakýmikoliv rutinními postupy ošetření pleti.

Sérum pro problematickou pleť se sklonem k akné je určeno pro všechny věkové kategorie. Je možné jej užívat již od 12 let.

Nanáší se na očištěnou a tonizovanou pokožku 1–2× denně dle potřeby. Stačí aplikovat pouze několik kapek a jemně je rozetřít. Možné je i pouze lokální použití.


publikováno: 27. 11. 2023, v rubrice Kosmetika
Štítky: akné, péče o pleť

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+