Skvělá regenerace pro všechny typy vlasů | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Skvělá regenerace pro všechny typy vlasů

27. 1. 2014

Ve vlasové linii OWAY, určené pro kadeřnické salony i domácí použití, nabízí značka rolland několik možností, jak uhladit či zcela ozdravit vlasy, které v zimě tolik trpí. První variantou je uhlazení vlasu, výživa a regenerace řadou smooth+. Pro extra suché a nepoddajné vlasy nabízí silnou regeneraci řada silk´n´glow a pro skutečně zničené vlasy s potřebou oživení vlasového vlákna má rolland salonní péči rebuilding.

Žádejte ve svém salonu!

REBUILDING Ideální pro poničené vlasy s jemným vláknem, drsnou porézní strukturou a nedostatkem pružnosti. Strukturální poškození může být způsobeno mechanicky (styling, žehlička), chemicky nebo vlivem agresorů z ovzduší. Vhodná i jako pravidelná péče v případě vlasů vystavovaným chemickému ošetření jako je trvalá, rovnání vlasů či výrazné zesvětlování o několik odstínů. Kúra chrání vlasy a pokožku jak v letních, tak v zimních měsících před nepřízní okolních vlivů jako je mráz, zvýšená vlhkost vzduchu nebo sluneční záření.

Hlavní účinné složky: biodynamický kosatec, organická bazalka, biodynamická levandule, synergická směs aminokyselin a výživných látek (komplex aminokyselin stimuluje ve vlasu vlastní tvorbu keratinu). Certifikované extrakty: biodynamický extrakt z kosatce (Demeter), biodynamický extrakt z levandule (Demeter), organický extrakt z bazalky (ICEA)

Průběh procedury Hair Spa rebuilding: Na vlasy se nanesou v přesné pořadí séra a masky, která se následně zapracovávají do hloubky vlasu za studena ultrazvukovou infračervenou „žehličkou!

Opatřete si domů:

Silná regenerace vlasů a ochrana

SILK ´N´ GLOW Exkluzivní produktová řada určená pro suché, lámavé, hrubé a vlasy bez lesku. Vlasy hydratuje a regeneruje do hloubky. Je jim navrácena jejich přirozená pružnost a hebkost, výrazně méně se lámou a třepí a opět se zářivě lesknou.

Hlavní účinné složky: výtažky z biodynamického měsíčku/ ovsa, organické máslo cupuaçu, olej z brazilského ořechu. Certifikované extrakty: Biodynamický extrakt z ovsa (Demeter), Organický extrakt cupuaçu (EcoCert)

Uhlazení a lehká regenerace

SMOOTH+ Uhlazující pečující řada určená pro suché vlasy s tendencemi ke krepatění a nesnadné úpravě. Vyhlazuje povrch vlasu a zároveň ho vyživuje do hloubky, čímž mu vrací pružnost a pohyb. Chrání vlasy před okolními vlivy jako je vlhkost vzduchu (způsobující právě krepatění) či sluneční záření. Působí antistaticky.

Hlavní účinné složky: výtažky z jablek a švestek kakadu, konopný olej výtažky z biodynamicky pěstovaného jablka, výtažky z organického konopí, olej ze semínek bavlnovníku, olej z rýžových otrub. Certifikované extrakty: Biodynamický extrakt z kmínu (Demeter), Organický extrakt z růže (ICEA)

Bližší info k produktům a nákup: www.kosmetika­navlasy.cz.

  • Italská kosmetická značka ROLLAND si zakládá na tom, aby v její kosmetice nebyla ani stopa po parabenech, syntetických barvivech a vůních či jiných zatěžujících chemických látkách. Více informací o značce ROLLAND, pleťové řadě BIO3T a linie péče o dětskou pokožku GEMMA najdete na www.rolland.cz.

publikováno: 27. 1. 2014, v rubrice Kosmetika
Štítky: krása, vlasy

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+