Speciální péče pro vlnité a kudrnaté vlasy | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Speciální péče pro vlnité a kudrnaté vlasy

26. 4. 2022

Vlnité a kudrnaté vlasy bývají zpravidla snem všech „rovnovlásek“ a naopak. Ač jsou vlnky či kadeře opravdu krásné, jejich majitelky dobře vědí, kolik je s úpravou vlnitých vlasů práce. Za zvlněnými vlasy stojí počet disulfidových vazeb mezi vlasovými proteiny. Čím více vazeb, tím jsou vlasy kudrnatější. Kudrnaté vlasy jsou také většinou sušší a je potřeba jim věnovat náležitou péči.

Pokud toužíte po pravidelných a vyživených vlnách, sáhněte po novince dánské vlasové kosmetiky NATURIGIN – řadě WAKE UP CURL. Čtyři pomocníci (šampon, kondicionér, sprej a krém) se postarají o hydrataci vlnitých pramenů, nechají vlny dokonale vyniknout, a ještě vlasy vyživí. Přípravky nové řady obsahují přírodní a BIO ingredience, pyšní se logem Certified Organic Ingredients, a naopak v nich nenajdete SLS, parabeny ani amoniak. Více informací na www.happy-hair.cz.

Za každými lesklými a definovanými vlnami bývá zpravidla kvalitní vlasová péče. Hýčkejte své vlny i vy s novou řadou přírodní kosmetiky NATURIGIN.

NATURIGIN WAKE UP CURLS SHAMPOO – přírodní šampon speciálně vyvinutý pro kudrnaté a vlnité vlasy. Dodává kudrnatým vlasům i pokožce hlavy potřebnou výživu, hydrataci a pomáhá definovat vlny. Obsahuje unikátní kombinaci výtažků z červené řepy a kukuřice – Day Moist, která vlasy hloubkově hydratuje a chrání je před UV zářením. Borůvka má silné antioxidační účinky a dodává vlasům pružnost a hebkost, aloe vera se postará o hydrataci vlasů i pokožky hlavy, zatímco jablko šampon nejen provoní, ale také ho obohatí o vitamin C a minerály. Zapomenout nesmíme ani na okurku, jejíž výtažek pomáhá posilovat strukturu vlasů a navrací jim pružnost. Šampon splňuje zásady veganské kosmetiky.

K dostání například na eshopu www.happy-hair.cz

NATURIGIN představuje celou řadu vlasové kosmetiky (péče i styling) a také tělové péče. Zapomenout nesmíme ani na nejšetrnější permanentní barvy pro domácí barvení díky obsahu certifikovaných organických ingrediencí. Tato dánská vlasová značka nabízí 19 nádherných sytých odstínů barev na vlasy.

www.naturigin.cz


publikováno: 26. 4. 2022, v rubrice Kosmetika
Štítky: hygiena, krása, vlasy

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+