Stále jste nenašli „tu pravou“ rtěnku? | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Stále jste nenašli „tu pravou“ rtěnku?

12. 12. 2022

Představte si rtěnku, která se nesmaže po vydatném obědě, nezanechá otisk na skleničce a v zrcadle ji nemusíte kontrolovat ani po vášnivém polibku. Ale můžete. Bude přesně tam, kam jste ji nanesli – na vašich rtech. Sen každé ženy, která se ráda líčí, změnila na skutečnost značka Dermacol už na přelomu roku 2015/2016. Dostala jméno 16H Lip Colour a už teď má nakročeno mezi kosmetické ikony, na které „přísahají“ profesionálové i běžné ženy.

Tři desítky odstínů

Řekněme si upřímně, dlouhotrvající rtěnka, která na rtech vydrží pár hodin, není žádná rarita ani převratná novinka. Barva, která vydrží, a přitom nevysuší rty, je však kombinace, jaká má pro ženu úplně jinou hodnotu. A pokud si přitom ještě může vybírat ze tří desítek odstínů, s trochou nadsázky lze říct, že objevila kosmetický „svatý“ grál.

Dvoufázová barva od Dermacol, která vydrží na rtech až šestnáct hodin, si získala už miliony fanynek po celém světě. Tajemství jejího úspěchu spočívá ve dvou věcech – vysokém obsahu pigmentů, díky kterým barva výborně kryje, a rychleschnoucí krémové textuře, jež dokonale přilne ke rtům. O dobrý pocit, který při používání běžných dlouhotrvajících produktů chybí, se stará krémový lesk s obsahem vysoce kvalitních olejů, včelího vosku a vitamínu E. Rty tak dostanou ve dvou krocích vše, co potřebují – zářivou barvu i intenzivní péči, díky níž se nevysuší.

O výdrži rozhodují detaily

Jak to ale už v životě bývá, ani ta nejlepší řešení nefungují bez dodržení návodu. V tomto případě postupu, který je třeba dodržet při aplikaci i odlíčení. Pokud jsme vás právě inspirovali k nákupu 16H Lip Colour nebo už nějakou ve své kosmetické taštičce máte, čtěte ještě před použitím.

  • Rtěnku aplikujte vždy na čisté a suché rty. Bez jakýchkoli stop make-upu, balzámu, či dokonce jídla. Když si nejste jistá, přetřete je tampónkem s pleťovou vodou.
  • Barvu nanášejte jen ve velmi tenké vrstvě. Na to, abyste pokryli celé rty, stačí nabrat hmotu jen jednou.
  • Zapomeňte na vžitý reflex, který vás po nanesení rtěnky svádí spojit horní ret se spodním. Vydržte přibližně minutu, během níž rty o sebe neotiskujte ani se jich ničím nedotýkejte, aby se barevná vrstva neporušila. Můžete pociťovat jemné pnutí, které po chvíli přestane. To je správný čas na další krok.
  • Na dobře zaschlou barvu na rty aplikujte krémový lesk, který je součástí balení nebo si ho můžete dokoupit i samostatně. Tento krok můžete v průběhu dne kdykoliv zopakovat. Rty tak zůstanou hydratované, plné a neodolatelně lesklé.
  • Během dne už barvu nevrstvěte. Pokud se vám bude zdát, že potřebujete barevnou vrstvu obnovit, raději rty odličte a celý postup aplikace zopakujte. K odlíčení použijte dvoufázový jemný odličovač od Dermacol, který to zvládne s přehledem.

TIP: Tři nové odstíny pro každou ženu

Chystáte se doplnit svoji kosmetickou taštičku? K 28 odstínům 16H Lip Colour nyní přibyly tři nové, skvostné barvy. Odstín číslo 34 je klasická červená s jemným nádechem do oranžova, která sluší zejména teplým typům se snědou pokožkou. Číslo 35 si oblíbíte především v běžném dni, starorůžová barva rty zvýrazní, ale zachová jejich přirozenou barvu. Odstín 36 zase posune vaše líčení na jinou úroveň. Když ráno budete stíhat jen make-up a řasenku, stavějte právě na této barvě. Líčení dodá jiskru.

www.dermacol.cz

www.klubkrasy.cz

www.facebook.com/dermacol.cz.sk

www.instagram.com/dermacol_cz_sk

www.youtube.com/Dermacol CZ & SK


publikováno: 12. 12. 2022, v rubrice Kosmetika
Štítky: dekorativní kosmetika, krása

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+