Svěží a čisté vlasy na počkání | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Svěží a čisté vlasy na počkání

12. 1. 2022

Zatímco v létě si ráno vlasy umyjeme a klidně s ne zcela proschlými vyběhneme do ulic, v zimě toto nelze… Mokrým vlasům venkovní chlad vyloženě nesvědčí. Snadným řešením může být novinka dánské přírodní vlasové kosmetiky NATURIGIN – suchý pěnový šampon Dry Shampoo Mousse.

Necháte jen chvilku působit

Jednoduše nanesete pěnu do vlasů, necháte chvilku působit a upravíte vlasy běžným způsobem. S touto novinkou nejen oddálíte mytí vlasů, ale také své kštici okamžitě poskytnete svěžest a ochranu. Vlasy jsou pružné, hebké, suchý šampon absorbuje přebytečnou mastnotu, ale nezatěžuje je. Bonusem novinky je příjemná, ovocná vůně. „Sucháč“ obsahuje přírodní ingredience a pyšní se logem Certified Organic Ingredients a naopak v něm nenajdeme SLS, parabeny ani amoniak.

Večer před spaním vlasy vypadají obstojně, ráno už je to však slabší… Že to také znáte? Ano, zejména v zimním období, kdy nosíme pokrývky hlavy, je nutné mýt si vlasy častěji…. Nebo sáhnout po přírodním pomocníkovi, který vlasy rychle vrátí do požadované formy.

NATURIGIN Dry Shampoo Mousse – přírodní rychleschnoucí suchý šampon v unikátní pěnové formě absorbuje přebytečnou mastnotu, chrání vlasy i pokožku hlavy před škodlivými vnějšími vlivy a dodává vlasům okamžitý pocit čistoty a svěžesti. To vše bez nepříjemného pocitu zatížených vlasů. Jemná konzistence pěny se do vlasů perfektně vstřebá a nezanechává nežádoucí bílé stopy. Díky ovocným extraktům – antioxidační borůvce, brusince, která zklidňuje podrážděnou pokožku či výtažkům z květů broskve, které chrání vlasy i pokožku, je suchý šampon nejen hýčkající, ale také velmi příjemně voní. Suchopýr působí hydratačně a pokožku hlavy zklidňuje, zatímco borovice má antimykotický a antibakteriální účinek. Rýžový protein obnovuje přirozenou hydrataci a zvyšuje pružnost vlasů, dodává jim objem a zároveň hebkost.

Tento přírodní suchý šampon se hodí pro všechny typy vlasů, díky dodání objemu ho ocení i lidé s jemnými vlasy.

Více informací a nákup na: www.happy-hair.cz.


publikováno: 12. 1. 2022, v rubrice Kosmetika
Štítky: hygiena, krása, vlasy

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+