Trendy v líčení na nadcházející sezónu se představí v Letňanech na veletrhu FOR BEAUTY | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Trendy v líčení na nadcházející sezónu se představí v Letňanech na veletrhu FOR BEAUTY

20. 3. 2023

Jarní veletrh krásy a zdraví FOR BEAUTY, který se koná ve dnech 24. až 25. března v PVA EXPO PRAHA, se blíží! Na jednom místě najdete mnoho profesionálních značek ze světa kosmetiky, nail designu, pedikúry a vlasové péče. Kromě výhodných nákupů za veletržní ceny se návštěvníci mohou těšit i na bohatý doprovodný program. Tváří veletrhu se pro rok 2023 stala modelka a Česká Miss roku 2015 Nikol Švantnerová. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

Nechte si poradit od oborníků profesionálních kosmetických značek Pevonia, Thalion, Medicalia, Biofor, Mii, Beauty Image, Phytocéane, 1944 Paris, HD Cosmetics, Afrodita, BEAUTY GROUP – GIGI, pHformula, Obagi, Phyris, Dherma Institut, Macon Cosmetic a LPG Systems France, které se představí v Hale 1.

Nebudou chybět ani vaše oblíbené tradiční značky NuSkin, Saloos, Ryor, Tasha, Cadenza, Alpa, Plasma kosmetika, Glamour Lashes, Beauty Store, JB Lashes, Make-up Institute Prague a mnoho dalších.

Opomenuta nebude ani přírodní kosmetika zastoupená značkami Weleda, biOrganica, Pravájá, Natava, Ego Harmony, Saloos, Moroccan Sense, Havlíkova přírodní apotéka, Flowbase, Epiderma, Diochi, Humino Therapy a dalšími.

V Hale 6 budou mít expozice profesionální nehtové značky jako Orly, Enii Nails, BrillBird, Marily Nails, Alessandro, Indigo Nails, Aglia, Lesia Nails, Lara Profinails, Verin, Didier Lab Czech, Nail Artists, Modena Nails, Laif, GlamLac, KODI, LUXIO aj.

Profesionální péči o nohy zastoupí Profi-pedikura.cz, CONETA, BIS BIS, Batavan, Allpresan aj. Ve vlasové sekci se představí Vlasová klinika, NATULIQUE, NATURIGIN, BLOOM HAIR, Paper not Foil, Barberco, Slickstyle, Pro Barber, BULLDOG SKINCARE a další.

Poprvé se veřejnosti představí značka NOTINO Partner. Jeden z našich největších českých eshopů NOTINO přichází s velkou novinkou. Na trh uvádí novou platformu pro všechny beauty služby nejen v ČR, ale i po celé Evropě. Na stánku se vám bude věnovat odborný tým a se světem NOTINO Partner vás seznámí.

Čeká vás atraktivní doprovodný program a prestižní soutěže profesionálů. Nenechte si ujít rozhovor s kadeřnickou hvězdou Petrou Měchurovou, módní přehlídky spodního prádla značky Werso a návrhářky Heleny Bedrnové ve spolupráci s Czech Fashion Week. Můžete se těšit na show Davines – udržitelná krása „Jak vznikal vizuál pro rok 2023“, který povedou školitelky Kateřina Holcknechtová a Martina Růžičková. Navíc se veletrhu zúčastní i modelka Andrea Verešová se svojí značkou NAIADA a také zpěvačka Monika Bagárová se svou novou vlastní značkou RUMYIA.

„V rámci doprovodného programu veletrhu FOR BEAUTY proběhne soutěž mistrů barberingu BARBER BATTLE. Soutěžit se bude ve čtyřech kategoriích, a to Freestyle Haircut, Fast Fade, Ladies Barber, Classic Cut. Velkým zážitkem pro návštěvníky bude i atraktivní soutěž v malování na tělo BodyArt Czech 2023 a proběhne i profesionální soutěž v nehtovém designu CZECH NAIL CUP 2023 a International Beauty Festival,“ řekla ředitelka veletrhu FOR BEAUTY Janica Ciglianová. Nebudou chybět ani oblíbené bezplatné beauty pointy. Make-Up Institute Prague poskytne návštěvníkům velmi žádané make-up pointy, ve kterých se můžete nechat zdarma nalíčit, a profíci Glamour Lashes a Beauty Store nabídnou návštěvníkům beauty pointy zaměřené na obočí.

Více na www.veletrhkosmetiky.cz

Jaro je tu a s ním přicházejí i nové trendy v líčení. „Na scénu se vrací kouřové líčení očí, což je trend, který jsme už několikrát převzali a okopírovali z devadesátých let,“ říká Markéta Davidovich, majitelka Makeup Institute Prague, který je hlavní partner veletrhu FOR BEAUTY.

Kouřové líčení

Základem kouřového líčení je stínování a podle odborníků je možné dokonalého efektu dosáhnout i doma. „Postačí vám tužka na oči, která se dá lehce rozmazat doztracena nebo oční stíny hnědé a černé barvy jako základ. Do středu víčka poté můžete dát jemně perleťový stín, nebo se odvázat v podobě neonových barev, které budou toto jaro trendy. Dále potřebujete výraznou tvářenku. I u ní je potřeba, aby šla rozpracovat doztracena. Na tento krok nikdy nezapomínejte, dodá vašemu vzhledu správný wow efekt,“ radí Markéta Davidovich.

Jak dosáhnout co nejlepšího efektu líčení?

Tajemstvím úspěchu je vysoký lesk. „Lesklé stíny na oči, zářící rtěnky dodávající rtům objem a svůdný lesk, rtěnky se třpytem nebo perletí ale i používání lesků, to je trik, který vždy přinese očekávaný výsledek. Navíc můžete použít jedno multifunkční líčidlo na všechny výše zmíněné partie. Tento postup líčení je možné si osvojit. Jak na to mohou vidět návštěvníci veletrhu FOR BEAUTY v pražských Letňanech, kde vizážistky našeho institutu budou líčit zájemkyně z řad veřejnosti. Vysoké lesky docílí toho, že pleť omládne a dostane svěží vzhled. Dobrým pomocníkem v tomto směru je kvalitní rozjasňovač pleti,“ popisuje Markéta Davidovich.

Tip od vizážistů je smíchat rozjasňovač s pleťovým krémem, to přináší téměř zázraky!

Jaké barvy budou in?

Oční stíny se ponesou v barvách neonu, nikdy však neuděláte chybu, když vsadíte na klasiku v podobě zemitých tónů.

Tvářenkám bude vévodit barva roku magenta. Krásná barva na pomezí růžové a červené. Pokud je nanesena v malém množství, může si ji dovolit téměř každá žena.

Rtěnky si také pořiďte v barvách magenty. Není nic nadčasovějšího než monochromatic­ký look.

Nezapomeňte na lesky na rty. Ty můžete mít zabarvené, nebo vám postačí průhledný lesk, který dáte navrch barevné rtěnky pro šťavnatější efekt.

Jak vybrat správný rozjasňovač?

Rozjasňovač by měl vždy působit neviditelně a jen dodat pleti lesk. Proto je vždy lepší vybírat rozjasňovač, který neobsahuje velké částečky třpytek. Takový rozjasňovač může působit nepřirozeně a lacině. Ideální volba je také v podobě tekutého rozjasňovače, takový se snadněji zapracuje do pleti a krásně k ní přilne.

Foto: MAKE-UP INSTITUTE PRAGUE a MUD cosmetics


publikováno: 20. 3. 2023, v rubrice Kosmetika
Štítky: akce, dekorativní kosmetika, krása

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+