Už je čas na zimní kosmetickou výbavu | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Už je čas na zimní kosmetickou výbavu

6. 11. 2023

Jak se mění roční období, měly by se měnit i vaše kosmetické rutiny a produkty. A tak je čas vybrat ty nejvhodnější pro zimní péči o pleť a tělo, které udrží pokožku zdravou a hydratovanou, zatímco bude bojovat s chladnějšími teplotami a suchým vzduchem v místnosti. Vyzkoušejte hydratační produkty od Green idea, které pokožku nejen hydratují, ale i rozjasňují, vyživují a harmonizují tělo i mysl.

Hydratační aktivní krém s vysokým obsahem hydratační bylinné kompozice. Pokožku hydratuje, rozjasňuje, vyživuje a harmonizuje. Dobře hydratovaná pleť je vláčná, hebká, bez vrásek a je odolnější vůči vlivům vnějšího prostředí.

Noční aktivní krém s mandlovým olejem s vysokým obsahem biologicky aktivních látek k optimální výživě a potlačení projevů stárnutí. Při pravidelném používání zlepšuje kvalitu pleti, hydratuje a vyživuje. Udržuje pleť hebkou, vláčnou, pevnou a elastickou. Napomáhá vyhlazovat vrásky a tlumit jejich tvorbu.

Přírodní krém s probiotiky Naše pokožka tvoří přirozenou bariéru proti škodlivým vlivům vnějšího prostředí. Tato bariéra může být oslabená, pokud je pokožka zbavena přirozené mikroflóry. Krém s probiotiky stimuluje přirozené obranné mechanismy pokožky, a tím se vaše pleť bude cítit komfortně a v kondici.

Bioaktivní krém s 24 karátovým zlatem V krému jsou obsaženy částečky čistého zlata, které pomáhají zvrátit oxidační poškození a navrátit pleti pevnost, pružnost a mladistvost. Zlato také podporuje lymfatickou drenáž a krevní cirkulaci, což napomáhá odstraňování toxinů a pročišťování pleti. Vaše pokožka bude po použití krému dokonale vyživená, navrátí se jí elasticita a bude nádherně rozjasněná.

Shea butter aktivní krém obsahuje vysoký podíl bambuckého másla. Velice rychle se vstřebává a pokožku dokonale hydratuje, vyživuje, zvyšuje pružnost a vláčnost. Pokožka je po ošetření jemná a elastická. Krém zajistí vaší pokožce kontrolu nad procesem stárnutí.

Arganový pleťový olej je pro své výjimečné vlastnosti často nazýván marockým zlatem. Je bohatým zdrojem nenasycených mastných kyselin, antioxidantů, vitamínů a fytosterolů. Olej je vhodné použít na citlivou, suchou a ekzematickou pokožku. Redukuje výskyt vrásek, hydratuje a pomáhá udržet pokožce mladistvý vzhled. Lze použít i ke zlepšení kvality vlasů.

Růžový pleťový olej se získává pozvolnou a dlouhodobou macerací okvětních lístků Damascénské růže za studena. Velmi aktivně napomáhá zvyšovat elasticitu a tonus pokožky. Zpevňuje, hydratuje, vyživuje a regeneruje. Pokožku relaxuje a čistí.

100% Bambucké máslo zvyšuje obranyschopnost pokožky, udržuje ji pružnou, vláčnou, zpomaluje proces jejího stárnutí a pravidelnou péčí zmírňuje projevy vzniku strií.

Bambucké máslo s aloe rychle se vstřebává a pokožku dokonale hydratuje, vyživuje, zvyšuje pružnost a vláčnost. Aloe vera je pro své hydratační, regenerační a harmonizující účinky na pleť notoricky známá.


publikováno: 6. 11. 2023, v rubrice Kosmetika
Štítky: hydratace, hygiena, krása, péče o pleť

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+