V karlovarském Grandhotelu Pupp otevřeli novou pobočku Asklepion Lasercentrum | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

V karlovarském Grandhotelu Pupp otevřeli novou pobočku Asklepion Lasercentrum

11. 5. 2023

Propojení dvou silných českých tradičních značek spojených s Karlovými Vary – Lasercentra Asklepion a Grandhotelu Pupp předznamenává novou vizi, kam se lázeňská perla v západních Čechách ubírá po covidové krizi a odlivu klientely z bývalého Sovětského svazu.

Lasercentrum Asklepion otevírá v květnu s lázeňskou sezónou 2023 v Karlových Varech novou pobočku v Grandhotelu Pupp. Klientům obou značek budou poskytovány špičkové služby největšího centra estetické medicíny v ČR na novém a strategickém místě, které je považováno za kulturní a turistickou ikonu celého regionu.

Karlovy Vary jsou jedním z nejvýznamnějších středisek lázeňské turistiky v Evropě

Asklepion, jako jedna z nejuznávanějších značek v oblasti estetické a laserové medicíny, je již dlouho neodmyslitelnou součástí této tradice. „V Asklepionu si od počátku zakládáme na tom, aby pro partnery, s nimiž se spojujeme, byla vysoká kvalita stejně podstatná jako pro nás, proto byl Grandhotel Pupp jasnou volbou pro nové centrum Asklepionu,“ říká doc. MUDr. Roman Šmucler, majitel holdingu Asklepion a dodává, „jsem rád, že investujeme do města, o kterém sice v Praze říkají, že nemá budoucnost, ale já to tu miluji a vím, že budoucnost Varů ještě bude velká.“

První pobočka pražského Asklepionu – Institutu klinické a estetické medicíny vznikla v Karlových Varech již v roce 1997 a od té doby se mnohonásobně zvětšila a rozšířila své služby. Z centra původně zaměřeného úzce na laserovou medicínu, se stalo centrum dermatologie, gastroenterologie a dalších oborů, které sídlí v areálu hotelu Bristol, v hotelu Savoy Westend a nyní nově tako v Grandhotelu Pupp. Díky spojení s pražským centrem vzniká všem klientům Asklepionu unikátní možnost kombinace mnoha terapií při péči o své zdraví, krásu a kvalitní dlouhý život. Díky zázemí karlovarského lázeňského centra a služeb luxusních hotelů mohou klienti v Asklepionu absolvovat i dlouhodobé léčebné a rehabilitační programy, které svou kvalitou stojí na špičkové světové úrovni.

Nová generace přístrojů pro omlazování a formování postavy nyní kompletně jedině v Asklepionu V Asklepionu Karlovy Vary a Praha, jako v jediném pracovišti estetické medicíny v Česku, nyní najdete kompletní EM portfolio pro neinvazivní modelaci těla, přirozené omlazování obličeje, léčbu celulitidy a posilování pánevního dna. Klienti hotelu Pupp mohou kromě klasických esteticko-dermatologických ošetření vyzkoušet například nejnovější technologie pro odbourávání tuku a posilování svalů během jednoho ošetření EMSCULPT NEO, která za ně během 30 minut udělá 20 tisíc sedů lehů nebo dřepů a zajistí tak 25% nárůst svalové hmoty a 30% redukci tuku již po absolvování 4 těchto třicetiminutových sezení. V Asklepionu mají klienti dále k dispozici v ČR unikátní přístroj na redukci vrásek a zpevnění obličeje s okamžitými výsledky EMFACE. Redukuje vrásky a jemné linky a zlepšuje kvalitu pokožky podporou tvorby kolagenu a elastinu. Studie ukázaly vyhlazení vrásek až o 37 %, zpevnění kontur až o 23 %. Celé portfolio doplňují technologie EMTONE pro léčbu celulitidy a EMSELLA pro léčbu inkontinence pomocí intenzivního a řízeného posílení svalů pánevního dna pro ženy i muže, zpevnění pochvy i análního otvoru, lepší prokrvení genitálu pro intenzivnější sexuální prožitek.

Rozsvícené Vary

„Otvírat je sice trochu složitější než zavírat, ale my se nedáme,“ říká doc. Šmucler, „pracujeme intenzivně na tom, abychom Karlovy Vary znovu rozsvítili,“ dodává v prostorách nového centra v Asklepion v Grandhotelu Pupp.

www.asklepion.cz


publikováno: 11. 5. 2023, v rubrice Kosmetika
Štítky: estetická chirurgie, estetické kúry, estetické zákroky

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+