Vitamin C je hitem v péči o pleť | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Vitamin C je hitem v péči o pleť

26. 9. 2022

Vitamin C je nesmírně důležitý pro správné fungování našeho organismu. Pomáhá udržovat normální funkci imunitního systému, chrání buňky před oxidativním stresem, přispívá ke snížení míry vyčerpání i normální činnosti nervové soustavy. Pokud jste jej doposud užívala pouze ve formě tablet pro podporu imunity, je načase vyzkoušet také jeho blahodárné účinky na vaší pleti.

Pro pružnou a rozzářenou pleť

Vitamin C je poměrně všestranným pomocníkem v péči o pokožku. Napomáhá redukovat vrásky, přispívá k pevné a pružné pleti, dokonce zmírňuje pigmentové skvrny a kruhy pod očima. Popularitu vitaminu C zvyšuje také fakt, že jej mohou používat majitelky prakticky všech typů pleti.

Účinky vitaminu C na pleť:

● Dodává pokožce jas, elasticitu, vyhlazuje ji

● Působí proti prvním projevům stárnutí a pomáhá redukovat vrásky

● Chrání pokožku před volnými radikály, které způsobují předčasné stárnutí pleti

● Zmírňuje pigmentové skvrny

Pokud chcete své pleti dopřát opravdu extra dávku povzbuzení, kombinujte přípravky obsahující vitamin C s kyselinou hyaluronovou. Ta zásadním způsobem ovlivňuje pružnost pleti, hydratuje ji a redukuje jemné vrásky, které si na své pleti každým úsměvem vytváříme. „Kyselina hyaluronová navíc podporuje hojení a zadržuje v pleti vodu, díky čemuž pleť vypadá plnější a svěžejší,” uvádí Zuzana Gavendová, odborná kosmetická poradkyně společnosti Amway Česká republika a Slovensko.

Vsaďte na sérum

Pleťová séra obsahují až sedmkrát více pečujících látek než pleťové krémy. Zcela zásadním rozdílem je, že zatímco krémy mají těžší strukturu a pomaleji prostupují do hlubších vrstev pokožky, aktivní látky obsažené v séru dokáží proniknout do pokožky rychleji a hlouběji a při pravidelném používání přinesou opravdu viditelné změny. „Doporučuji na nic nečekat a zařadit sérum do každodenního zkrášlovacího rituálu už někdy okolo třicítky, kdy se na pleti začínají projevovat první známky stárnutí,” říká Gavendová.

Novinkou značky Amway™ je denní sérum Artistry Skin Nutrition™ se třemi typy kyseliny hyaluronové a vitaminem C. Výrobek obsahuje historicky nejvyšší koncentraci vitaminu C v receptuře Artistry™ produktů, a to 10 %. Vitamin C pochází z výtažků z třešně acerola vypěstované na organických farmách Nutrilite™ a 100% kyseliny L-askorbové v aktivačním víčku. Sérum je navíc doplněno o tři molekuly kyseliny hyaluronové, které se postarají o pružnost, objem a vyhlazení pleti.

www.amway.cz


publikováno: 26. 9. 2022, v rubrice Kosmetika
Štítky: krása, péče o pleť, vitaminy

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+