Vlasová kosmetka s konopím vás nadchne | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Vlasová kosmetka s konopím vás nadchne

28. 4. 2023

Konopné přípravky pro vlasy řadu výhod, které nezískáte z žádných jiných přírodních bylinných produktů. A to díky rozmanitosti živin, olejů a minerálů, které jsou v rostlině konopí obsaženy. Dejte šanci novému konopnému šamponu a kondicionéru od Green idea.

Konopný olej ozdravuje

V minulosti se konopí obloukem vyhýbalo, protože je součástí bylinné rodiny, ze které vzniká jedna z nejznámějších rostlinných drog. Na rozdíl od svých příbuzných rostlin, které produkují vysoké koncentrace psychoaktivní sloučeniny THC, nemá konopí prakticky žádné THC, a zatímco semena této rostliny neobsahují ani žádné kanabinoidy, olej, který produkují a který se přidává do šamponů, má širokou škálu výhod pro zdraví vlasů.

Podporuje růst

Každý, kdo trpí špatným růstem vlasů, a dokonce i vypadáváním, konopný šampon s úžasnými účinky omega mastných kyselin velmi ocení. Je známo, že perorální užívání doplňků omega mastných kyselin je skvělé pro vlasy, nehty a pokožku. A právě, když se dostanou do přímého kontaktu s pokožkou hlavy, umí stimulovat průtok krve do pokožky hlavy a do každého vlasového folikulu, což podporuje hojení a růstový proces. Tyto oleje jsou doplněny vitaminy D a E obsaženými v konopném oleji spolu s vysokým množstvím hořčíku a vápníku, což jsou všechny důležité složky pro růst silnějších a zdravějších vlasů, které lze šamponem dodávat do vlasového folikulu napřímo.

„Opravuje“ poškozené vlasy

Hladina vitaminu E obsažená v konopném oleji, a tudíž i v konopném šamponu a kondicionéru, funguje jako antioxidant. Při odbarvování a chemickém stresu ztrácejí vlasy pigment, blednou, a právě vitamin E tento proces pomáhá zastavit a zajišťuje, že si vaše vlasy zachovají zářivou barvu. O lámání a přirozenou pružnost se následně v konopném oleji postarají látky zvané lipidy, což jsou molekuly, které pronikají do vlasového pramene.

Šetrný k vlasům i planetě

Pokud jde o výběr toho správného vlasového produktu, který má čistě přírodní ingredience, je dobrý pro životní prostředí a poskytuje vám něco prospěšného, konopné přípravky jsou v současnosti pravděpodobně tou nejlepší volbou na trhu. Komplexnost rostliny konopí se pyšní širokou řadou vitamínů, olejů a mnoho dalšího, které vašim vlasům dodají vše potřebné. A protože tyto rostliny lze snadno a obnovitelně pěstovat způsobem, který nezhoršuje životní prostředí, můžete si být jisti, že používáte ekologicky šetrný produkt.

Konopný šampón obsahuje vysokou dávku konopného oleje a aktivní bylinnou kompozici. Přípravek je určen pro citlivou, suchou a svědivou pokožku se sklony k tvorbě lupů. Pokožka hlavy bude po použití šampónu hydratovaná, elastická, jemná a vitální. Vlasy šampón šetrně zbaví nečistot, navrátí jim lesk, pružnost a vitalitu.

Konopný kondicionér obsahuje vysokou dávku konopného oleje a aktivní bylinnou kompozici. Přípravek je určen pro citlivou, suchou a svědivou pokožku se sklony k tvorbě lupů. Pokožka hlavy bude po použití kondicionéru hydratovaná, elastická, jemná a vitální. Vlasy kondicionér šetrně regeneruje, navrátí jim lesk, pružnost a vitalitu.

Zakoupíte na: www.greenidea.cz


publikováno: 28. 4. 2023, v rubrice Kosmetika
Štítky: hygiena, konopí, krása, vlasy

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+