Voňavá inspirace do koupele | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Voňavá inspirace do koupele

8. 10. 2020

Vůně dokážou dělat s naší náladou divy, tak proč nezačít už ve sprše? Ospalé ráno nastartují energické citrusy, elegantní granátové jablko zase povznese naši náladu i při představě úplně obyčejného dne. A před spaním se klidně nechte unést sladkými vzpomínkami na dětské časy. Toto vše najdete i ve třech nových sprchovacích gelech od značky Dermacol, které si určitě najdou svoje místo ve vaší koupelně. Protože inspirativních vůní a jemné péče, kterou pokožce při každém sprchování poskytují, nikdy není dost.

Rafinované potěšení

Granátové jablko bylo už v antice považované za symbol plodnosti, krásy a věčného života, a proto si svoje místo rychle našlo i v kosmetických produktech. Jeho elegantní a inspirativní vůni si můžete vychutnat v novém revitalizačním sprchovém gelu řady Aroma Ritual Granátové jablko. Bohatá krémová pěna zanechá po sprchování vaši pokožku sladce voňavou a krásně hydratovanou.

Bonbónová planeta

Pokud se občas zatoužíte aspoň na chvíli vrátit do bezstarostných dětských časů, „vystartovat“ můžete přímo z koupelny. Sprchový gel Candy Planet vás přenese do magického světa sladkostí, jejichž vůně zaplaví celou koupelnu. Gelová textura se zlatistými třpytkami se ihned změní na jemnou pěnu, která čistí a zvláčňuje pokožku celého těla. Sprchový gel je vhodný pro děti od tří let.

Don’t worry, be happy

Multifunkční sprchový gel s příznačným názvem Don’t worry, be happy si získá přízeň každého muže. Nejenže je vhodný na tělo, tvář a vlasy, a proto šetří místo v koupelně i tašce, zároveň nabízí i bonus navíc. Svěží, povzbuzující vůně plná ovoce a citrusů rychle „smyje“ z mysli starosti všedních dnů a vykouzlí dobrou náladu.

www.dermacol.cz


publikováno: 8. 10. 2020, v rubrice Kosmetika
Štítky: hygiena

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+