Voňavý valentýnský dárek z přírody | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Voňavý valentýnský dárek z přírody

7. 2. 2024

Také jste podlehli atmosféře zamilovaného Valentýna a přemýšlíte, jakým dárkem překvapit svůj protějšek? Ať už rádi zapalujete svíčku pro příjemný večer, napouštíte bublinkovou koupel či si dopřáváte příjemnou masáž, Valentýn je ideálním dnem k tomu, abyste si dovolili trochu více kosmetické terapie s produkty od Green idea.

Dopřejte si romantickou koupel při svíčkách či masáž s voňavým olejem

Masážní svíčky Green idea

Dopřejte si voňavé chvilky plné intimity. Masážní vonná svíčka provoní místnost a rozehřátý vosk s bambuckým máslem a slunečnicovým olejem lze vetřít do pokožky, kterou zanechává hebkou a voňavou. Na výběr ze 4 parfemacích: lotos květ, černá orchidej, santalové dřevo a zelený čaj s opuncií.

Masážní oleje

Masáže jsou nejen zábavným řešením pro zklidnění bolavých svalů, ale také skvělým způsobem, jak posílit intimitu s partnerem a dostat se do kontaktu (fyzicky i duchovně) se svým vlastním tělem. K dostání ve vůních: alpská relaxační směs, celustin, citronová tráva, levandule, lymforegen, skořice, regenerace a hřejivý relax.

Darujte zvýhodněné dárkové sady Green idea

Dárková sada – pro mou nejdražší

Udělejte radost své nejdražší mamince, babičce, partnerce nebo výjimečné kamarádce. Luxusní kosmetika v této dárkové sadě potěší každou ženu, která o sebe ráda pečuje.

(původně za 784 Kč, se slevou za 603 Kč)

Dárková sada – pro mého hrdinu

Věnujte svému partnerovi, tatínkovi, dědečkovi nebo dobrému příteli. Bylinné přípravky podpoří mužskou energii, sílu a vitalitu těla i mysli, tolik potřebnou nejen v náročném zimním období.

(původně za 652 Kč, se slevou za 466 Kč)

i další výrobky koupíte na www.greenidea.cz


publikováno: 7. 2. 2024, v rubrice Kosmetika
Štítky: krása, péče o pleť

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+