Vybarvěte se pěkně na Halloween! | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Vybarvěte se pěkně na Halloween!

25. 10. 2021

Pokud berete Halloween jako „pozvánku“ na párty a dobrý důvod vybláznit se s barvičkami, máme pro vás inspiraci. Značka Dermacol pro letošní Halloween připravila nepřehlédnutelný komiksový look ve stylu pop-art. Možná se na první pohled jeví komplikovaně, opak je však pravdou. Přesvědčila se o tom na vlastní kůži také influencerka Lucie Slaninková alias Slanchita.

Začněte od základu, a to doslova

Pokud má být vaše pleť „plátnem“, na něž půjde vícero barviček, je potřeba ji důkladně vyhladit a připravit dobrý podklad, který prodlouží výdrž make-upu. Podkladová báze White Magic zvládne oboje a jako bonus na pleti vyhladí i jemné vrásky.

Pokud hledáte make-up, který vyretušuje pleť do dokonalosti a odolá všem párty „nastrahám“, nejlepší volbou je vysoce krycí make-up Cover. Obsahuje až 50 % pigmentů, takže pleť dokáže zesvětlit či ztmavit až o dva tóny a poslouží i jako korektor. Navíc je dlouhotrvající a voděodolný.

Jako základ pro líčení očí použijte 3D monooční stín odstín Panna Cotta. Před nanesením navlhčete štětec fixačním sprejem, čímž zvýrazníte pigmentaci a metalické odlesky stínu.

A nyní to nejdůležitější! Tvář vykreslete tak, jak vidíte na předloze

Pomocí černé fixky na oči Fixka na oči Precise Black zvýrazněte obočí, oblast v okolí vlasů, pod lícními kostmi, čelist, strany a špičku nosu. Nezapomeňte na linku na horním i spodním víčku.

Bílá vysouvací tužka Automatická tužka 16H Matic je vysoce pigmentovaná a díky krémové tuze se lehce nanáší. Naneste ji pod linie obočí, vlasů a na špičku nosu. Vykreslete též prostor mezi linkami na očích a celý vnitřní koutek. Důležitou součástí jsou tečky na čele, líci a bradě. Doplnit je můžete červenými, k jejich vytvoření vám poslouží červená rtěnka.

Vysoce pigmentovaný krémový oční stín Dlouhotrvající stín a oční linka 2 v 1 má praktické balení podobné tužce, proto je jeho aplikace velmi precizní a používá se i pro vytvoření oční linky. U tohoto looku posloužil k vykreslení slzy pod okem. Aby působila více komiksově, dotvořte její okraje pomocí černé fixky a bílé tužky.

Nezaměnitelnou součástí každého looku, i halloweenského, je řasenka Prodlužující řasenka a sérum na řasy Lash booster mascara. Aby řasy byly co nejvýraznější, volte prodlužující. Lash booster mascara od Dermacol obsahuje navíc sérum, takže při dlouhodobém používání prodlouží řasy permanentně.

Dokonalé červené rty, které vydrží celou noc, jsme vytvořili pomocí matného odstínu tekuté rtěnky Matte Mania (odstín č. 52). Nevysušuje, nezalézá do vrásek a vydrží bez porušení několik hodin. Na závěr rty orámujte černou a bílou.

Jupí, halloweenský look je hotový. Vyzkoušíte ho?

Make-up a vlasy: Lucia Šenková/Dermacol

Foto: Lenka Imrichová Kandravá/Dermacol

Modelka: Lucia Slaninková

www.dermacol.cz


publikováno: 25. 10. 2021, v rubrice Kosmetika
Štítky: dekorativní kosmetika

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+