Vyhrajte kolagen, který vyžehlí celulitidu nejen před létem | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Vyhrajte kolagen, který vyžehlí celulitidu nejen před létem

15. 5. 2017
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Doplněk stravy Inca Collagen se podává v prášku rozpustném ve vodě.

Výherci: Eva Erbenová, Jan Lorenc, Helena Pavlíčková

Zatímco ďolíčky ve tváři jsou roztomilé a pro muže i symbolem nevinnosti, na stehnech a dalších dolních partiích těla se jich hrozíme, zejména když se blíží čas plavek. Ty, které nechtějí v parném létě kvůli estetickému neduhu v podobě celulitidy svlékat dlouhé sukně až ve vodě, by proto měly pamatovat na tradiční rady ohledně zdravé stravy, pitného režimu, pohybu a KOLAGENU.

Mořský bio-aktivní kolagen

Kolagen, základní stavební bílkovina naší pokožky, působí jako opora a výplň, která dokáže pokožku zpevnit a doslova „vyžehlit“ zevnitř. S tříměsíční kúrou Inca Collagenu tedy ještě není toto léto ztracené. Rozpustný prášek Inca Collagen totiž obsahuje mořský bio-aktivní kolagen, který je nejpodobnější tomu lidskému, proto ho naše tělo nejlépe vstřebá, navíc se rozpouští ve vodě, takže zároveň dbáme o pitný režim. Měsíční kúra Inca Collagenu obsahuje 30 sáčků s 3 gramy čisté bílkoviny, což je doporučená denní dávka.

Pružnější pokožka

Statistiky uvádějí, že až 95 % žen trpí celulitidou, tedy estetickou nedokonalostí, která se projevuje hrbolatou pokožkou především v oblasti hýždí a stehen. Při celulitidě dochází ke zvětšení objemu podkožních tukových buněk, které jsou vytlačovány proti povrchu kůže a vytvářejí na ní nevzhledné ďolíčky připomínající strukturu pomerančové kůry. Chybí-li pokožce kolagen, ztrácí svou pružnost, stává se tenčí a není schopná tyto nerovnosti pod povrchem zakrýt, proto je celulitida viditelnější. Pokud si tedy pravidelným vnitřním užíváním bioaktivního Inca Collagenu do těla kolagen dodáme, zpevní hluboké vrstvy kůže natolik, že ji doslova zevnitř „vyžehlí“.

Jedna sklenka denně

Inca Collagen se vyrábí speciálními technologiemi z mořských ryb, díky kterým je zachována jeho biologická hodnota, proto se nazývá „živý“ kolagen a naše tělo ho nejlépe zpracuje. V jedné sklence „živé vody“ Inca Collagenu dostaneme do těla nejpřirozenější náhradu našeho vlastního kolagenu – 3 gramy čisté bílkoviny. Kvalitu a oblibu tohoto kolagenu potvrzuje také fakt, že se přípravek Inca Collagen stal jedním ze 7 TOP produktů v rámci kategorie kolagenů na prodejním portále amazon.com.

Omlazující účinky

Zvýšení hladiny kolagenu nám pak pomůže zlepšit kvalitu pojivové tkáně, zpevnit hluboké vrstvy kůže a tím ji krásně vypnout. Kolagen má také omlazující účinky, zvyšuje elasticitu pokožky, čímž pomáhá snižovat její vrásnění a intenzivně hydratuje. Inca Collagen zároveň stimuluje produkci vlastního kolagenu. Samozřejmě samotný doplněk stravy není všemohoucí, je dobré k němu připojit také zdravý pohyb, trochu se rozmýšlet nad tím, co máme na talíři, řádně o sebe pečovat kvalitními kosmetickými přípravky, provádět masáže postižených míst a nezapomínat na pitný režim. Pokud se do boje s pomerančovou kůží obujeme a přizveme si na pomoc „stavební kámen“ v podobě kolagenu, můžeme se těšit na skvělé výsledky už toto léto.

NYNÍ SLEVA na Inca Collagen – ušetřete 140 Kč se slevovým kódem C01 000 666.

  • Přípravek Inca Collagen je k dostání ve vybraných lékárnách a na webu www.incacolla­gen.cz, kde najdete více informací i správnou odpověď.

Soutěžní otázka

Jakou formu podávání má doplněk stravy Inca Collagen?

a) Kapsle s postupným uvolňováním

b) Jedná se o prášek rozpustný ve vodě

c) Klasické tablety.

3 výherci, kteří do 29. 5. 2017 správně odpovědí na soutěžní otázku, dostanou měsíční kúru Inca Collagen. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením kolagen.


publikováno: 15. 5. 2017, v rubrice Kosmetika
Štítky: estetické kúry, krása, péče o pleť

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+