Vyřešte vrásky, skvrny i poškození pleti sluncem v jednom ošetření | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Vyřešte vrásky, skvrny i poškození pleti sluncem v jednom ošetření

18. 9. 2023

Co přes léto na vaší pleti napáchalo slunce, teď můžete vyřešit snadno a efektivně v jednom ošetření. Fotorejuvenace BBL pomůže s pigmentovými skvrnami, rozšířenými žilkami, a protože podporuje i přirozenou tvorbu kolagenu, je účinná i v boji proti stárnutí.

Vlivem slunečního záření je pleť po létě unavená a vysušená, snadněji se na ní tvoří vrásky. Kromě toho mohlo slunce způsobit i vznik pigmentových skvrn a popraskaných žilek. S příchodem podzimu si proto zaslouží kompletní obnovu. Abyste nemuseli s každým problémem vyhledat jiný typ ošetření, je tu fotorejuvenace BBL.

„Jde o inovativní americkou technologii, která pomocí světelné energie proniká hluboko do pokožky a posiluje přirozenou schopnost těla bojovat proti projevům stárnutí, ale také redukovat poškození kůže způsobené slunečním zářením. Je účinná také proti akné či růžovce. BBL lze využít dokonce i pro zpevnění kůže těla,“ popisuje dermatolog MUDr. Athanasios Stefanis z pražské kliniky Mediestetik.

Jak to funguje?

Ošetření využívá metodu širokopásmového světla neboli BroadBand Light, jehož drobné impulsy světelné energie jemně zahřejí povrch pokožky, ale pronikají i do hlubších vrstev kůže, kde podporují regeneraci jednotlivých buněk a rozzáří tak vaši pleť už po prvním ošetření.

Výhodou terapie BBL je právě její multifunkční využití. Nabízí proto hned několik variant ošetření:

BBL Hero je nejnovější generace BBL technologie, která poskytuje ještě vyšší výkon a přesnost při ošetření pokožky. Tato pokročilá metoda je účinná při odstraňování pigmentových skvrn, drobných cévních vad, zlepšování textury pokožky a podpory tvorby kolagenu. BBL Hero je vhodná pro ty, kteří touží po revitalizaci a obnovení mladistvého vzhledu pokožky.

BBL Forever Young je specifická BBL procedura, která se zaměřuje na omlazení a prevenci stárnutí pokožky. Pomáhá redukovat vrásky, vyhlazovat texturu pokožky, zlepšovat tón a elasticitu. Tato procedura je vhodná pro všechny věkové skupiny, které chtějí dosáhnout mladistvého vzhledu a dlouhodobě udržovat zdravou a krásnou pokožku.

BBL SkinTyte se specializuje na zlepšení pevnosti a pružnosti pokožky. Tato procedura využívá infračerveného světla, které proniká do hlubších vrstev pokožky a stimuluje tvorbu kolagenu. BBL SkinTyte je účinná při zpevnění povislé pokožky na různých částech těla, včetně obličeje, krku, dekoltu a paží. Výsledkem je pevnější a mladší vzhled pokožky.

BBL Forever Clear je specializovaná BBL procedura určená pro léčbu akné a problematické pokožky. Intenzivní pulzní světlo během ní proniká do kůže a působí proti bakteriím způsobujícím akné, redukuje záněty a šetrným způsobem pomáhá zlepšovat texturu pokožky.

„Dlouhodobé účinky dokonce potvrdila odborná studie vědců ze Stanfordovy univerzity v Kalifornii. Různé varianty ošetření umožňují komplexní omlazení na molekulární úrovni a změnu speciálních genů spojených s procesem stárnutí,“ potvrzuje doktor Stefanis.

Jak to probíhá?

Výběr vhodné terapie a její přizpůsobení vaší pokožce vždy začíná konzultací s lékařem. Samotné ošetření pak trvá zhruba 15 – 30 minut. Před samotným zákrokem lékař aplikuje na ošetřovanou oblast chladivý gel a pacient dostane na oči speciální ochranné brýle. Během zákroku ucítíte pouze mírné teplo, jak světlo proniká do spodních vrstev kůže. Ihned po ošetření můžete však opět bez omezení vykonávat všechny každodenní činnosti.

Výsledky uvidíte už po prvním ošetření, pro maximální efekt je ideální podstoupit 3krát s intervalem 3 týdnů.


publikováno: 18. 9. 2023, v rubrice Kosmetika
Štítky: estetické kúry, estetické zákroky, krása

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+