Vyzkoušejte čokoládu na vlastní kůži | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Vyzkoušejte čokoládu na vlastní kůži

16. 8. 2016

Asi každý víme, že když si dáme pár čtverečků čokolády, cítíme se hned šťastnější. A není to jen zásluha dobré chuti! Čokoláda totiž obsahuje látku tryptofan, která v našem mozku uvolňuje serotonin. A právě ten nám zlepšuje náladu a zároveń vypouští do našeho těla endorfiny.

Vyzkoušejte čokoládovou masku

V pražských salonech krásy Dolce Diva nabízí v rámci kosmetického ošetření pleti 100% přírodní čokoládovou masku na obličej značky Gerards, která je směsí kakaa a oleje z kakaových bobů. Kakao obsahuje přírodní antioxidanty, které výborně působí na organismus. Kakao podporuje tvorbu endorfinu, hormonu radosti, což přispívá ke zlepšení nálady, příznivě působí na nervový systém. Kakaový olej zvláčňuje, zvlhčuje, tonizuje a bojuje proti stárnutí pokožky. Více na www.dolcediva.cz.

Čokoládová procedura pro děti

Ve slovenském ZION SPA si mohou děti užít proceduru s názvem „Čokoládový sen,“ při které si na začátku vychutnají šálek horké čokolády. Čeká na ně mandarinkový peeling ručiček a nožiček a pak voňavá masáž výživným balzámem z bílé čokolády, která uvolní tělo každého neposedníka. Pro princezny čeká na konci nalakování nehtíků a na prince dárek.

Zdroj foto: ZION SPA, DOLCE DIVA


publikováno: 16. 8. 2016, v rubrice Kosmetika
Štítky: čokoláda, estetické kúry, masáž

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+