Vyzkoušejte přípravky organické péče o pleť LESSE | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Vyzkoušejte přípravky organické péče o pleť LESSE

17. 4. 2023

Značka organické péče o pleť LESSE, kterou u nás nově zastupuje Myskino, se řídí heslem méně je vice. Snaží se vyřešit běžné i chronické kožní problémy.

Zakladatelka značky Neada Deters, která se dlouhá léta živila jako kosmetická redaktorka, ke vzniku značky uvádí: „Psaní článků o kráse, testování a recenzování, navíc s přístupem k těm nejlepším světovým přípravkům péče o pleť, byl můj denní chléb. Přesto jsem stále nemohla najít organické nebo přírodní produkty, které by byly nekompromisní a řídily se jasnými výsledky. Po nějaké době jsem se rozhodla, že se pokusím vytvořit své vlastní“.

V pleťových produktech LESSE se bezpochyby odráží Neadin minimalistický životní styl, který oceňuje funkčnost a krásu stejnou měrou. Odráží se v nich také láska k rostlinám a jednoduchým a účinným výtažkům z nich, ke každodenním rituálům a udržitelnosti. Stejně tak ale i posedlost hledáním řešení běžných i chronických kožních problémů.

Bestseller značky LESSE, lehké, 100% přírodní rituální sérum s kurkumou a mořskými minerály napomáhá transformaci pokožky díky vysokému obsahu esenciálních antioxidantů, vitamínů a aktivních rostlinných látek. Hodí se pro všechny typy pokožky včetně citlivé a náchylné k akné. Obsahuje extrakt z plodů aceroly s přirozeně vysokou koncentrací vitamínu C, regenerující mořské řasy a minerály ve spojení s flavonoidy, magneziem a zinkem k ochraně pokožky před vlivy prostředí a výtažek z květů měsíčku lékařského.

Regenerační mlha hluboce hydratuje a přirozeně prosvětluje pokožku silnou směsí medicinálních hub a antioxidantů. Je vhodná pro citlivou a výrazně pigmentovanou nebo suchou pokožku. Obsahuje protizánětlivé Aloe vera bohaté na aminokyseliny, které redukuje poškození z UV záření a prosvětluje nadměrnou pigmentaci. Další důležitou složkou je extrakt z lístků Gotu Kola, což je velice účinný pomocník v boji se zanícením, akné či drobnými jizvičkami. Silný protizánětlivý účinek a vitamíny A, C a B6 dodává směsi rozmarýnový olej.

Exfoliační čistící přípravek je určen k jemnému čištění, uvolnění a prosvětlení pokožky. Tato hluboce hydratační gelová pasta je vhodná pro normální i mastnou pleť, poradí si i s pletí inklinující k ucpávání pórů. Obsahuje protizánětlivé Aloe vera bohaté na aminokyseliny, extrakt z květů brachychitonu javorolistého, který má až zázračnou schopnost regenerovat kožní buňky a regenerační šípkový olej.

Hluboce hydratační a rozjasňující bioaktivní maska obsahuje protizánětlivé Aloe vera bohaté na aminokyseliny, které redukuje poškození z UV záření a prosvětluje nadměrnou pigmentaci. Neméně důležitou složkou je aktivní dřevěné uhlí se zklidňujícími účinky a extrakt z brachychitonu javorolistého, který má až zázračnou schopnost regenerovat kožní buňky, zesvětlovat tón pokožky, stimulovat prokrvení a podporovat zdravou produkci kolagenu.

Oční krém je vhodný pro normální, dehydratovanou či citlivou pokožku očního okolí. Zklidňuje oteklá víčka, projasňuje tmavé kruhy pod očima, podporuje elasticitu a zvyšuje produkci kolagenu. Obsahuje extrakt ze zeleného čaje, který zmírňuje nateklost a podráždění, výtažek z kůry Albízie růžové s omlazujícími účinky a olej ze semínek opuncie, který obsahuje přirozeně vysokou koncentraci vitamínu K.

  • Produkty pleťové péče Lesse lze zakoupit exkluzivně v parfumerii Myskino, Vinohradská 24, Praha 2 a na e-shopu www.myskino.cz

www.facebook.com/myskino

www.instagram.com/myskino.cz


publikováno: 17. 4. 2023, v rubrice Kosmetika
Štítky: krása, péče o pleť, přírodní kosmetika

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+