Vyzkoušejte účinky hadího jedu | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Vyzkoušejte účinky hadího jedu

16. 8. 2021

I přes pokročilou vědu se lidstvo častokrát vrací ke svým kořenům. To je případ i hadího jedu. Látky, která se od pradávna užívala v medicíně a kosmetice. Najdete ji i v dnešních produktech, avšak ve variaci šetrnější k lidem i ke zvířatům.

Hadí jed se získával z jedových žláz hadů

Látka po dlouhá staletí slouží díky vysokému obsahu enzymů. Používá se obvykle proti revmatismu, zánětům či k tlumení bolesti. Moderní věda dnes zná syntetický hadí jed zvaný syn-ake. Jeho výhody jsou jednoznačné. Chová se podobně jako pravý jed, ale nemá negativní účinky na lidský organismus, protože je zbavený všech nízkomolekulárních bílkovin, minerálů, enzymů a aminokyselin. Při jeho získávání navíc nepřijde k úhoně žádné zvíře.

Je to právě látka syn-ake, kterou je obohacený The One Snake Cream z řady kosmetiky Asombroso by Osmany Laffita. Tento intenzivní liftingový krém je vhodný pro všechny typy pleti. Uvolňuje obličejové svaly, zanechává pleť vyživenou, vyhlazenou a perfektně hydratovanou. Předchází tak vzniku vrásek a stárnutí pokožky.

Syn-ake má podobné účinky jako botox

Syn-ake nezpůsobuje nehybnost svalů a je šetrnější. The One Snake Cream v kombinaci s kolagenem The One Collagen Emulsion je klíčem k opravdovému pokladu, kterým můžete obdarovat svoji pleť. Kolagen účinně posiluje vlastní kolagenová vlákna pokožky, elastin pak zase vlákna elastinová. Dochází tak ke zpevnění pleti a zpomaluje se proces stárnutí. Po nanesení The One Snake Cream se jeho účinné látky navážou na molekuly kolagenu, Dipeptid vysoce aktivuje činnost buněk a dochází tak k několikanásobně zrychlenému procesu hloubkové regenerace podkoží.

Oba přípravky se pyšní ještě jednou mimořádnou předností. Dostanete je v bezkontaktním kelímku s patentovanou technologií touch & slide. Stiskněte membránu a klouzavým pohybem prstu aplikujte náplň. Ke krému se tak nedostane vzduch a díky tomu neobsahuje velké množství konzervantů.

  • The One Snake Cream a další jedinečné výrobky značky Asombroso najdete na webu www.asombroso.cz nebo v síti parfumerií Fann.

publikováno: 16. 8. 2021, v rubrice Kosmetika
Štítky: kolagen, krása, péče o pleť

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+